alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Помітно ніяковіючи

Останнім часом в мене якось неочікувано з'явився новий для мене досвід - досвід спілкування з журналістами, завдяки якому я відчув, наскільки важливо слідкувати за тим, що ти кажеш і максимально чітко формулювати думки, адже будь-яка неточність чи двозначність твоїх слів може бути подана зовсім не так, як ти собі уявляєш в процесі. Хоча і без цього можливі помилки та неточності, від яких в принципі ніхто не застрахований. Часом доводиться просити підправити деякі моменти, коли є така можливість.
Переважно це роблять без проблем, хоча був випадок, коли в одній статті мені приписали слова іншої людини (з якою було спільне інтерв'ю), а коли я звернув увагу на це, то отримав відповідь, що "це не принципово, головне, що суть зрозуміла". І в тому ж матеріалі чомусь було написано, що я відповідав на якесь з питань "помітно ніяковіючи", хоча я чудово пам'ятаю, що був тоді цілком спокійний, а ніяковів вже читаючи написане за підсумком тієї розмови.
От і зараз, подивився сюжет, який знімав з місяць тому "канал Україна" (починаючи з 11-ї хв.) і якесь неоднозначне враження лишилося. Занадто вже контрастне протиставлення "ініціативних львів'ян" та "міських посадовців, що відсиджуються в кабінетах", ніби йде якась війна між хорошими та поганими хлопцями. Навіть на прикладі тих же стовпчиків можна зауважити - після встановлення перших стовпців коштом "Дайте пройти" районні адміністрації теж почали виділяти на них кошти та встановлювати на деяких інших вулицях. Якось негарно не згадувати про це.
На камеру я казав, що багато що в місті робиться, але міський бюджет не безмежний і це нормально, коли мешканці чи бізнес допомагають облаштовувати місто. Але цього не показали. Про це ж (щодо бюджету) казав у сюжеті Сергій Кіраль, якого, схоже, автори сюжету призначили на роль такого собі недолугого міського чиновника, який нічого не робить, а лише виправдовується.
Так, в нас не все ідеально, але ж не настільки погано, щоби малювати картину у таких похмурих тонах. Хоча спроба більш об'єктивно показати ситуацію можливо не виглядала б настільки контрастно і вже не вписалася б у формат "скандали-інтрігі-расслєдованія".

Tags: лытдыбр, люди
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments