alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Індустрія та мудаки

Автомобіль безсумнівно є одним з набільш важливих винаходів людства, чий вплив на хід історії у ХХ ст. важко недооцінити.


Зараз, навіть після кризи, автомобільна індустрія є багатомільярдною галуззю, що забезпечує роботою тисячі людей в усьому світі.Iнженерні підрозділи провідних автокорпорацій безперервно працюють над покращенням технічних характеристик кожної моделі, впровадженням новітніх технологій та матеріалів, Багаторазово досліджують кожний нюанс поведінки автомобіля на дорозі, його активну та пасивну безпеку.


Проводять безліч краш-тестів, що покликані зробити авто максимально безпечним та зберегти життя пасажирів та водія під час аварії.


В той же час у центрах стилю автоконцернів найкращі дизайнери працюють над екстер'єрами та інтер'єрами нових моделей, малюючи неймовірну кількість ескізів, комп'ютерних моделей та макетів в натуральну величину. Ніщо не проходить повз їхню увагу - вони ретельно пропрацьовують кожен вигин кузова, кожну лінію, добиваючись найкращого вигляду під будь-яким кутом зору, при будь-якому освітленні, в будь-якому кольорі.

Загалом розробка та налагодження виробництва нової моделі може тривати кілька років та коштувати від сотень мільйонів до кількох мільярдів євро. Саме ж виробництво відбувається на надсучасних заводах, комплектуючі та матеріали на які звозяться з усього світу.І уся ця багатомільярдна індустрія працює лише заради одного - зробити життя автовласників приємнішим та кращим.


І життя, безперечно, покращується та стає набагато приємнішим. Тисячі годин кропіткої праці та мільярдні капіталовкладення витрачені не даремно.

Tags: авто, капітан очевидність, мудаки, размышления, роздуми
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments