alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Доставило


Проблема з неправильним паркуванням, яка вже давно всім набила оскомину, має також специфічне відгалуження - машини доставки товарів.
Регулярно в кожному районі міста ми бачимо ось таку картину - серед білого дня, витісняючи пішоходів з тротуару, до найближчого магазину, кіоску чи бару підповзає брудна вантажівка, з якої починають неспішно вивантажувати товар. І нехай весь світ обійде та зачекає - вони ніколи не стануть навіть на 10 метрів далі.
Конкретно по ситуації, показаній на фото - пробував поговорити, але діалог з вуйком у кабіні ні до чого не призвів: "А де я маю стати? А я звідтам-во не буду носив! А шо то, нема як пройти? Ну от як будуть з візочком, то я від'їду". Зрозуміло, що коли за хвилину насправді з'явилася мама з візочком, ніхто нікуди не від'їхав і їй довелося об'їжджати перешкоду проїжджою частиною, в той час як назустріч якраз їхала машина.
Звісно, можна замеречити,що вони носять вантажі і їхнє бажання скоротити відстань носіння є цілком логічною. Так, але ж людство вже давно винайшло колесо і навчилося використовувати його в тому числі і у таких от штуках -

Я вже не кажу про те, що в цивілізованих країнах доставка товарів у магазини проводиться вночі чи рано вранці, коли пішохідний та автомобільний рух є мінімальним.

Часто ця проблема загострюється в нас ще й через те, що велика кількість кіосків та інших торгових точок знаходиться у непристосованих для цього місцях, де немає ані під'їзних шляхів, ані місця для нормальної зупинки. А є лише тротуари, якими браві перевізники катаються, не відчуваючи при цьому жодних докорів сумління. Тому тут є питання також і до тих, хто видає дозволи на встановлення МАФів на кожному кроці.

В ідеалі доставка мала б здійснюватися в не пікові години - рано вранці чи пізно ввечері і з використанням спеціальних візочків. Але до цього нам ще далеко, тому цікаво, чи є якісь законні дієві методи впливу на таких суб'єктів? Чи хтось пробував якось з цим боротися?

Tags: мудаки
Subscribe
Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments