alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Озеленення Городоцької

Хотів би розказати про одну ідею, над втіленням якої зараз працюю спільно з кількома однодумцями. Є у Львові така вулиця - Городоцька і частина її проходить повз приміський вокзал та недалеко центрального вокзалу, причому всі приїжджі в обов'язковому порядку проходять через неї. П'ять років тому частину Городоцької типу відремонтували (типу, бо результат того затяжного ремонту виявився препаскудним і вулиця досі виглядає як недороблений напівфабрикат). Одною з причин незавершеного вигляду є майже повна відсутність дерев, які були начисто зрізані під час ремонту.
Ось на цьому фото за 2007 рік ще можна побачити кілька дерев на роздільчій смузі -


2012. Зараз навіть і цього не лишилося, добре що хоч газон засіяли.Ідея дуже проста - зробити озеленення з кущів живоплоту та невеликих дерев на роздільчій смузі між трамвайними коліями. З Франківською райадміністрацією щодо цього вже була розмова, вони не проти. Зараз до них було написано заяву з проханням дозволити висадку дерев та кущів, після цього вони мають дати відповідь, чи нема там під низом комунікацій, які б могли зашкодити деревам - в такому разі доведеться обмежитися кущами.


Загалом арифметика така - довжина цього відрізку вулиці (від ТРЦ Скриня до перехрестя з вул. Чернівецькою) становить 500 м. Якщо відняти переїзди між смугами та інші перешкоди - лишиться 400. Кущ живоплоту коштує 10 грн. і на кожний погонний метр огорожі потрібно 3-4 кущі. Тоб-то всього на кущі потрібно від 12 до 16 тис. грн.
Кущі ось такі -


Саджанці дерев коштують 30 грн. за штуку. Якщо саджати дерево кожні 20 метрів, то потрібно 20 саджанців - це ще 600 грн. Порівняно з вартістю кущів - копійки. Звісно, що в процесі більш детальної проробки проекту можуть з'явитися і інші статті видатків.

В підсумку хотілося б отримати результат, хоча б віддалено схожий на цей -


Зараз триває пошук спонсорів, нещодавно ходив в одну з фірм, яка відгукнулася на лист з проханням підтримати цю ініціативу фінансово. Дуже сподіваюся на їхнє позитивне рішення. Щодо термінів - ідеальний час для висадки дерев це пізня осінь чи весна, час, коли рослини знаходяться в сплячці.
Якщо хтось має бажання і можливість підтримати цю ініціативу - будемо раді допомозі. Репост вітається))
Tags: вулиця, львів, озеленення, проект, ідея, ініціатива
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments