alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Встановлення болардів


Тим часом в кількох метрах від львівського Євромайдану на вул. Беринди триває встановлення болардів. Це такі висувні стовпці, які мають пропускати до пішохідної зони трамваї, комунальний транспорт та екстренні служби і закривати дорогу всім іншим. Це вдень. Вночі вони мають ховаютися в землю та відкривати доступ в пішохідну зону.

Ось так вони мали б працювати -


UPD. Коментар Олега Шміда стосовно причин розміщення болардів в глибині вулиці:

Три причини:

1. У цьому місці, є легенький поворот рейок, і там встановлено вужчі плити під колією -- 75 см, 1,5 м і 3 м. У цих плитах арматура зроблена не під напруженням. Тобто, механічне втручання в конструкцію плити є некритичним. На рівних ділянках стоять 6-метрові плити, які армовані під напруженням. Механічне втручання в структуру цих плит призведе до втрати ними своїх властивостей. На початку Беринди стоять саме 6-метрові плити.

2. Якщо боллард буде на початку Беринди, то проспект Свободи перекриють машини, яким "нада" в Старе місто. Їх водії будуть довго з'ясовувати стосунки з переговорним пристроєм, і на проспекті Свободи почнеться Армаґедон.

3. З тих ж причин доцільно було б дати трамваєві такий простір, щоб він заховався у вуличці. Раптом, вирубиться світло і боллард треба буде опускати механічним ключем.?

P.S. Немає ніякого сенсу ставити боллард на початку вулиці, оскільки все одно, коли по Беринди буде ходити трамвай, там не буде місця для паркування. Хіба що на тротуарі, зайнявши весь його простір. Але це вже треба бути супернаглим. Історично там на тротуарах не паркувалися. Якщо це станеться, треба буде ставити стовпчики.
Tags: львів, транспорт, інфраструктура
Subscribe

 • Спільнокошт велопарковок

  Зараз розкажу вам про ще один актуальний спільнокошт. Якщо ви регулярно їздите містом на велосипеді, то мабуть стикалися із ситуацією, коли у…

 • Спільнокошт озеленення-2021 - є ідея

  Друзі, якщо ви скучили за спільнокоштами озеленення, то в мене є для вас хороша новина - ми знову збираємо гроші на висадку нових дерев. Важливо,…

 • Збираємо на заміну платана

  Думаю, ви пам'ятаєте прекрасні платани, яки ми завдяки спільнокошту посадили на проспекті Чорновола. Торік крайнє від залізничного мосту дерево…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments