alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Прогулянка Львовом №9


Пропоную вчергове прогулятися Львовом та поглянути, чим жило місто у перший день 2014 року.

1. Почну трохи здалеку. Це вул. Княгині Ольги, яка у верхній своїй частині має по дві смуги руху в кожен бік та виділену трамвайну колію посередині. Забудована особняками. Також тут колись була військова частина, на території якої зараз зводять житлові будинки. Праворуч на газоні видно сліди прокладання комунікацій до цих нових будинків.


2. А це вже територія безпосередньо біля нового будинку. Як видно, замість тротуару та значної частини газону зробили автопарковку.


3. На шляху пішоходів з'явився новий бордюр.


4. Дерева заради паркінгу пересадили ближче до дороги (раніше вони росли но одній лінії з тими, що позаду). З одного боку, це краще, ніж тупо зрізати, а з іншого - тепер вони ростимуть (якщо приживуться) практично впритул до дороги, що як ми пам'ятаємо, йде врозріз з нашими будівельними нормами. До того ж тепер вони затулятимуть знак на стовпі позаду них.


5. За хвилину з цієї будки вийшов охоронець, який почав кричати щось про те, що об'єкт ще не добудовано і я не маю права знаходитися на його території. Довелося роз'яснювати йому, що я знаходжуся на відкритій громадській території і для перебування на ній його дозвіл мені не потрібен.


6. Але повернімося до наших баранів паркінгів. Особисто мені незрозуміло, чому обов'язково треба було пересаджувати дерева впритул до дороги, та брукувати всю територію повністю, замість того, щоб влаштувати паркомісця між деревами. Поміж іншого так дерева ще й захищали б припарковані авто від нагріву сонячними променями влітку. До того ж Сайт забудовника каже, що в будинках передбачено підземний паркінг "збудований за останніми досягненнями інженерії", так що настільки гострої потреби перетворювати на відкриту парковку всю територію довкола будинків не має бути.


7. Далі вздовж вулиці росте ще багато дерев, подальша доля яких тепер під питанням.


8. А будувати їм ще багато. Ось візуалізація кварталу з сайту забудовника. Зараз завершено лише одну секцію прямо під блакитним вказівником.


9. Далі по вулиці є ще ось такий казус. Кишеню зупинки під час ремонту вулиці зробили, а про саму зупинку забули.


10. Неподалік від басейну Медик на звичайній 9-поверхівці висть ось така меморіальна табличка.


11. Та є дитячі качелі, поза яких нагадує відому всім фотку пам'ятника Леніну.


12. Мешканці будинку хотіли утеплити фасад, максимально зберігши його первісний вигляд, однак гроші на це дали не всі і в результаті все одно вийшов вінегрет.


13. Що, справді???


14. Нове слово у розміщенні дорожніх знаків.


15. Не перестаю милуватися новим трамваєм Електрон. До слова, проміжок у чорно-білому паркані тут значно коротший за нього, але зайві секції досі не зрізали.


16. Вирішив трохи пофоткати вікна, вітрини та інші атрибути святкової атмосфери.


17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.


24.


25. Почулися барабанний бій та скандування - я випадково набрів на факельну ходу на честь дня народження Бандери.


26. Головна орлиця української політики - тут як тут.


27. Рушили. "Прохання тримати дистанцію, щоби нікого не підпалити" - оголосили з мегафону.


28.


29.


30. На шляху слідування колони покірно чекали трамваї.


31.


32.


33. Туристи поспішали зробити ефектний кадр.


34.


35. Ризикую бути закиданим капцями, але на мене ця хода з натужними хриплими викриками "Бандера прийде - порядок наведе!" залишила в мене трохи гнітюче враження. Все це трохи віддає якимось глухим середньовіччям. До того ж апелювання до давно померлої людини, яка чомусь має прийти та навести порядок, сильно змахує на колиcь поширену на 1/6 суші риторику, згідно якої інший давно померлий картавий чоловік з борідкою вважався "живішим за всіх живих" та "розумом, честю та совістю цілої епохи".


36. Мирослав Пархомик за роботою детектед :)


37.


38.


39. Пройшовши вулицями, колона факелоносців лишила на землі догоряти горючі частини своїх факелів, які, як виявилося, були зроблені з рулонів туалетного паперу, просякнутого якоюсь горючою речовиною. Ось цей рулон хтось додумався лишити впритул до пластикової ринви, довелося відсувати.


40. Дехто пасажирів трамваїв дуже не спішив і міг перечекати у вагоні.


41.


42.


43. Не знаю, чи мали ці догоряючі рештки на землі якесь смислове навантаження чи просто стали наслідком неякісного виготовлення факелів.


44. Можливо вони мали символізувати випалену землю під ногами окупантів?


45. Щоправда окупанти туристи не заморочувалися пошуком прихованих змістів, а просто почали фотографуватися біля палаючих папірців та гріти їх жаром руки.


46.


47. Хтось додумався лишити палаючий папір прямо на трамвайній колії.


48.


49. Фото на аву.


50.


51. А поряд тим часом шумів святковий ярмарок.


52. Хтось купував глінтвейн.


53.


54. Хтось катався на ковзанці.


55.


56.


57.


58.


59. На Театральній припаркувалася зебра.


60. До речі, в одному з магазинів продають штани, які б були дуже доречні для водія ціього джипа :)


61. На львівському Євромайдані дивилися концерт та показували на екрані фото депутатів-регіоналів з вимогою виходу з партії.


62. Фото Ганни Герман повеселило. Здається, вона зібралася чихнути. Чи співає.


63. Музей етнографії.


64. На стометрівці теж ярмарок.


65. Концерт. Підтанцовка вдягнена якось не по сезону.


66.


67. На Галицькій якийсь вуйко на Ниві додумався припаркуватися прямо на виході з підземного переходу, за що був винагороджений відзнакою.


68. Ще раз потішив око трамвай Електрон.


69. І наостанок ще трохи святкових вітрин.


70.


71. Але найбільше вразила ось ця.


72. Тільки уявіть - всі ці будинку зроблені з шоколаду!


73.


74.


75. На цій оптимістичній ноті закінчуємо прогулянку. Дякую всім за увагу і ще раз вітаю з новим роком.
Tags: благоустрій, львів, новий рік, прогулянка, трамвай, фото
Subscribe

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Дуже багато неба

  Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 36 comments

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Дуже багато неба

  Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея…