alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Рух по колу


Мабуть не всі знають, що в львівського управління транспорту та зв'язку є власна сторінка на Фейсбуці. І сьогодні у ній з'явилися пропозиції по змінам в організацію дорожнього руху. Загалом є кілька етапів впровадження змін - спочатку зміна напрямків на деяких вулицях, а потім організація колового руху довкола кварталів.
Червоними стрілками показаний рух приватного автотранспорту, зеленими - виділені смуги для транспорту громадського. Далі - ілюстрації та коментарі до них від УТіЗ.

1 ступінь інтеграції - зміна напрямків руху по вулицях Герцена та Фредра. Прогнозовано зменшить навантаження на перехрестя І.Франка-Герцена-Кн.Романа-Левицького.


2 ступінь інтеграції - влаштування квазікільцевого руху по вулицях І.Франка-пл.Соборній-Кн.Романа. При цьому в протилежному напрямку буде відбуватися рух тільки громадського транспорту. Змінюється напрямок одностороннього руху по вул. Шухевича.


3 ступінь інтеграції - за можливості ми будемо наполягати на впровадженні відразу змін викладених на даному малюнку. Міняємо напрямок руху по вул.Левицького - це дозволить максимально спростити перехресті з вул. І.Франка, забезпечити зручний виїзд транспорту з центральної частини міста. Відповідно міняємо напрямок руху по вул. Зеленій. Вулиця І.Франка від перехрестя з вул. Саксаганського стає односторонньою ( в протилежному напрямку тільки громадський транспорт).


Основне це заборона повороту ліворуч з вул. Личаківської. Це дозволить відвести основні потоки транспорту від проспекту Свободи.


Ці зміни логічно витікають із змін напрямків руху по Левицького-Зеленій.
Загальний висновок: в центрі міста з'являються реальні смуги руху громадського транспорту, розвантажується вул. І.Франка, покращується виїзд транспорту з центру з одночасним деяким утрудненням в'їзду в центр.
Просимо громадські організації висловити свою думку письмово в листі на адресу нашого управління, за потребою вишлемо Вам офіційний запит.


Дослідження запронованих змін у Visum
Tags: львів, транспорт
Subscribe

 • Спільнокошт озеленення-2021 - є ідея

  Друзі, якщо ви скучили за спільнокоштами озеленення, то в мене є для вас хороша новина - ми знову збираємо гроші на висадку нових дерев. Важливо,…

 • Прогулянка Львовом №51

  Запрошую всіх на чергову прогулянку Львовом. Сьогодні будемо вивчати місця, де не бувають туристи і куди ви наврядчи запросите кохану на побачення.…

 • Збираємо на заміну платана

  Думаю, ви пам'ятаєте прекрасні платани, яки ми завдяки спільнокошту посадили на проспекті Чорновола. Торік крайнє від залізничного мосту дерево…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments