alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Рух по колу


Мабуть не всі знають, що в львівського управління транспорту та зв'язку є власна сторінка на Фейсбуці. І сьогодні у ній з'явилися пропозиції по змінам в організацію дорожнього руху. Загалом є кілька етапів впровадження змін - спочатку зміна напрямків на деяких вулицях, а потім організація колового руху довкола кварталів.
Червоними стрілками показаний рух приватного автотранспорту, зеленими - виділені смуги для транспорту громадського. Далі - ілюстрації та коментарі до них від УТіЗ.

1 ступінь інтеграції - зміна напрямків руху по вулицях Герцена та Фредра. Прогнозовано зменшить навантаження на перехрестя І.Франка-Герцена-Кн.Романа-Левицького.


2 ступінь інтеграції - влаштування квазікільцевого руху по вулицях І.Франка-пл.Соборній-Кн.Романа. При цьому в протилежному напрямку буде відбуватися рух тільки громадського транспорту. Змінюється напрямок одностороннього руху по вул. Шухевича.


3 ступінь інтеграції - за можливості ми будемо наполягати на впровадженні відразу змін викладених на даному малюнку. Міняємо напрямок руху по вул.Левицького - це дозволить максимально спростити перехресті з вул. І.Франка, забезпечити зручний виїзд транспорту з центральної частини міста. Відповідно міняємо напрямок руху по вул. Зеленій. Вулиця І.Франка від перехрестя з вул. Саксаганського стає односторонньою ( в протилежному напрямку тільки громадський транспорт).


Основне це заборона повороту ліворуч з вул. Личаківської. Це дозволить відвести основні потоки транспорту від проспекту Свободи.


Ці зміни логічно витікають із змін напрямків руху по Левицького-Зеленій.
Загальний висновок: в центрі міста з'являються реальні смуги руху громадського транспорту, розвантажується вул. І.Франка, покращується виїзд транспорту з центру з одночасним деяким утрудненням в'їзду в центр.
Просимо громадські організації висловити свою думку письмово в листі на адресу нашого управління, за потребою вишлемо Вам офіційний запит.


Дослідження запронованих змін у Visum
Tags: львів, транспорт
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments