alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Мудаки і архітектура

На ревеликий жаль значна частина наших людей кладе з прибором на зовнішній вигляд будинків і вулиць. вони можуть без перестанку теревенити про чудову львівську атмосферу, архітектурну спадщину і культурно-духовну столицю всія України. Але, купивши квартиру, вони моментально забувають про всмі ці роздуми чи заносять себе в список тих, кого вони не стосуються і починають творити повний 3,14-здець.
Ось простий приклад - хтось вирішив, що замість балкону краще додати ще 1 м. кв. до площі квартири, а сусід зверху вирішив зменшити вікно, бо, мабуть, йому шафа не влазила. В результаті щойно збудований будинок, мов лишаями, вкривається цегляно-пінобетонними заплатками і стає схожим на пакістанську трущобу.
Або ще один приклад. Хоча слід визнати, що є питання і до забудовників та проектантів, які, знаючи, що чекає на такі балкони, все дно продовжують їх робити, прирікаючи будинки на перетворення у ось таке самодіяльне місиво.Такої краси дуже багато, вона скрізь. І особливо прикро, коли так паплюжать вигляд нових будинків, які могли б трохи розбавити собою депресивну радянську забудову, але програють у нерівній боротьбі з совковим менталіттом мешканців і жадібністю забудовників.


Буває й таке, хоча тут можна списати на катастрофічну нехватку площі в цьому колишньому гуртожитку. Але факт є фактом - краси місту це аж ніяк не додає.

Tags: архітектура, львів, мудаки, рагулізм
Subscribe
Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments