alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

СлоновідкриттяДнями завітав на розрекламоване відкриття меблево-інтер'єрного торгового центру Три Слони. Його загальна площа 18 тис. м. кв., два надземних поверхи, один підземний і розташований він на львівській об'зній дорозі. Звісно добре, що такі центри будують і знаходять для них орендарів, але прикрі недоробки зіпсували враження.

По перше, він є нормально досяжний лише при наявності власного авто, від кінцевої автобусів до нього 700 метрів, і на 400 з них тротуару немає взагалі - доводиться йти узбіччям тієї самої львівської кільцевої дороги з її інтерсивним рухом та здригатися від гуркоту фур, що проїжджають в метрі від тебе. До того ж в день відкриття місткості парковки не вистачило ітраса в обидва боки була заставлена машинами, що ще більше ускладнило просування нею. Щоправда це скорше за все не надовго, за кілька днів хвиля спаде і ситуація в цьому плані нормалізується.
2.


3. Ось так всі і йшли. Це фото я зробив, стоячи на самому початку вузесенького тротуарчика, що вів від кільцевої до парковки ТРЦ.


4. А це вид в іншу сторону


5. Вид на парковку з вікон ТРЦ


6. Загалом інтер'єр виглядає досить пристойно, є навіть ескалатори, якими можна піднятися на 2-й поверх, чи спуститися в підвал.


7. Самі ескалатори, до речі, обшиті напівпрозорим пластиком, крізь який видно роботу механізмів.


8.


9. А так - дивани, столи, стільці... Магазинів досить багато, але - більшість торгових марок та магазинів, що є тут, вже давно представлені в інших торгових центрах міста, з набагато більш зручним розташуванням. І великого ажіотажу там не спостерігається - сидять продавці, блукають поодинокі потенційні покупці. В таких умовах будівництво нового такого центру виглядає досить ризикованою інвестицією.


10.


11.


12.


Tags: львів, фото
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments