alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Любов та ровер

Цей випадок зробив мій вчорашній вечір. Вертався вчора ввечері маршруткою з центру, сівши в останньому ряді біля дівчини. "Ну вже не їдь за мною, їдь додому" - каже вона до когось в телефон.
Рушаємо і я помічаю, що за автобусом їде хлопець на ровері. Поки їдемо центром, він зупиняється на кожній зупинці навпроти задній дверей та маше їй рукою. Автобус рушає і хлопець знову не відстаючи мчить за ним.
- За вами слідкують. - кажу я до попутниці.
- О, так. - посміхається вона, озираючись на ровериста, що мчить позаду маршрутки. - Це мій хлопець, він, мабуть, ще трохи мене проводить та поїде, бо йому треба додому в іншу сторону. Хоча він може і всю дорогу так за нами проїхати.
- Насправді це дуже мило. Хоча на підйомі на Кн. Ольги йому буде нелегко витримати наш темп.
Але роверист продовжує іхати за нами, не відстаючи ні на бруківці на Вітовського, ні на Сахарова. В цей момент вже пів-автобуса весело обговорює кого переслідує цей роверист і чи не зібрався він когось вкрасти :)
- Дівчата, не бійтеся, він їде за мною! - і всі сміються.
Як виявилося, ми виходили на одній зупинці. Секунд за 10 під'їжджає велоескорт - на затяжному підйомі автобус таки трохи відірвався. "Ти просто зірка маршрутки!" - каже вона йому. "Це було круто!" - кажу я і тисну йому руку, вже починаю йти, але повертаюся:
- Ви не проти, якщо я вас сфотографую?
- Для інстаграму?
- Скоріш для фейсбуку:)


Всім хорошого дня :)


Tags: вело, люди, одного разу
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 21 comments