alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Кондиціонери для військового шпиталю


Вчора встановили кондиціонери в томографічних приміщеннях військового шпиталю на вул. Личаківській. Тепер в приміщеннях підтримується потрібний мікроклімат і томографи вже працюють. Гроші для оплати встановлених кондиціонерів вже зібрані, хоча фірма, що їх встановлювала, взялася за роботу без жодних передплат, привівши монтаж у вихідний день.
Зараз збираються кошти на кондиціонери у інші приміщення (далі детальніше).

1. Приміщення зі старим томографом, встановленим тут у 1990 році.


2. Комп'ютер, що обслуговує його, дуже сильно нагріває повітря, а через поламку кондиціонера спрацьовувала аварійна автоматика, що вимикали систему. Працювати було неможливо. Тепер, коли в приміщенні поставили новий кондиціонер, томограф знову працюватиме.


3. Старий кондиціонер, що поламався, виглядає ось так (стоїть на підлозі на передньому плані). Здоровенна бандура позаду нього - зовсім раритетний кондюк, що не працює вже давно.


4.


5. В сусідньому корпусі стоїть ще один новіший томограф. Тут теж встеновили два нових кондиціонери. Зараз томографи використовуються для діагностування уламків та куль у поранених перед операціями.


6. Гроші на встановлені кондиціонери вже зібрано. Але також кондиціонери потрібні ще у наступні відділення - кардіореанімації, операційне (туди потрібні спеціальні кондиціонери з сильною системою очистки). Є також відділення реанімації, де кондиціонери заборонені - там спільно з великими благодійними фондами планується зробити "стерильні кімнати" - приміщення з систомою очистки та кондиціонування повітря.
Відділення реанімації знаходеться на сонячній стороні і зараз там повітреобмін здійснюється простим провітрюванням та вентиляторами.


7. Лікарі були неймовірно вдячні за допомогу.


8. Також провели нам невелику екскурсію та продемонстрували можливості томографів. Той, що новіший, вміє робити не лише знімки, а й вибудовувати трьохвимірну модель органу, що обстежується.


9.


10. Старі пересувні кондиціонери, якими раніше намагалися охолоджувати приміщення з томографом.


11. Номер рахунку в Приватбанку, на який можна перерахувати кошти для систем кондиціонування в шпиталі - 5168 7423 3159 7793
Голяк Мирослав Едуардович. Також статтю про допомогу шпиталю можна прочитати ось тут. За оновленнями інформації можна слідкувати у ФБ групі.
Tags: допомога, ініціатива
Subscribe

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Дуже багато неба

  Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments