alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Еволюція трамвайної мережі Львова


На сайті Lvivtrans.net є можливість переглянути схеми трамвайної мережі Львова. Дуже цікаво прослідкувати її зміни - як з'являлися нові та зникали старі маршрути. Наприклад, до 70-х років були маршрути до підніжжя Високого Замку та по вул. Франка аж до нинішньої податкової, про що тепер нагадують лише залишки рейок в кількох місцях (1, 2)та розворотне кільце біля повороту на вул. Панаса Мирного. Також по Городоцькій трамваї доїжджали аж до повороту на Левандівку. Але у 70-х роках ці лінії потрапили під скорочення, бо більш перспективним видом міського транспорту тоді вважався тролейбус.
Вирішив зробиит з викладених на Lvivtrans.net схем ось таку гіф-анімацію для більшої наочності, сподіваюся, що автори сайту на мене за це не образяться.

До речі, думаю було б цікаво колись відновити маршрут по вул. Франка, адже той район практично позбавлений громадського транспорту, відділений від найближчих магістралей парками та складним рельєфом. А їздити тут було б кому, зважаючи на розвиток району та наявність тут корпусів УКУ. Що скажете?

UPD. В коментарях зауважують, що на Панаса Мирного на було трамвайного кільця, а лише глухий кут, де водій переходив з одної кабіни трамваю до іншої та їхав назад.

Tags: львів, трамвай, транспорт, історія
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 22 comments