alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Довга дорога до Рясне


Пригадуєте пост про недоліки пішохідного сполучення між районами Рясне-1 та Рясне-2? Це питання не забуте і помалу рухається зусиллями Мирослава Голяка, відомого завдяки ініціативі по встановленню освітлення на пішохідному переході на просп. Чорновола. Мирослав сам мешкає в Рясне-2, нещодавно його дружина народила сина і тому він не з розповідей знає про всі недоліки сполучення між районами.
Вже відбулися перемовини із залізничниками, які погодилися на облаштування містом переходу через колії і на тижні питання було винесено на засідання комісії з безпеки руху. Але все пішло не так, як очікувалося. Далі емоційна розповідь самого Мирослава про це засідання.

Після посту на сторінці в мера питання переходу попало на Міську комісію з безпеки дорожнього руху. Звісно пройшовши попереднє узгодження в Управлінні транспорту та зв'язку ЛМР та Львівській залізниці. Показував оцю презентацію.

Не зважаючи на всі аргументи (фото, підрахунки, норми ...) і об’єктивну реальність (люди там, блін, ходять!) голова комісії Пушкарьов відправив це діло на повторний розгляд, скориставшись наступними феєричними аргументами:

1. "А навіщо люди тудою ходять?". Ну афігєть, бо ходять. Бо йти мостом повз фури, що пруть 80+ км/год не в кайф ніразу!

2. "Якщо там все облаштувати і когось зіб’ють - на нас заведуть кримінал". Що, справді? А я думав, що коли пішохід пре на червоне і його збивають - то він сам винен.

3. "То не для наших людей" - це був фінальний аргумент у відповідь на досвід Польщі (http://i.imgur.com/cfx0sZ8.png). Після цього я, чесно кажучи, не мав що більше сказати. Права рука мера вважає мешканців міста недостойними якісної пішохідної інфраструктури.

І це я мовчу про решту класних ідей, які запороли на цьому засіданні. Коротше... Oleg Synyutka, поверніться будь ласка.


Tags: репост, рясне, інфраструктура
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 48 comments