alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Прогулянка Львовом №29


Невелика прогулянка південною частиною Львова - пилюка, новобудови, нова велодоріжка і знову пилюка та новобудови. Прогуляємося?

1. Починаємо прогулянку з вул. Наукової. Цим мостом колись планували провести лінії швидкісного трамваю.


2. Неподалік почали будувати новий офісний центр.


3. В результаті має вийте ось це.


4. Ще фото недобудованого мосту, який всі ці роки використовується, як парковка. Вже уявляю собі обурення автовласників, які ставлять там свої машини, якщо цей міст колись вирішать добудувати та використовувати за призначенням.


5. Просто красива хмаринка.


6. Парковка біля центру зайнятості мотивує. Чи демотивує.


7. Тут за генпланом мав їхати трамвай.


8. Капітальні споруди закінчуються, починається іржавий гаражний кооператив.


9. Кріз нього можна вийти до села Сокільники.


10. Ця стежина із засміченими узбіччями гордо носить ім'я фізика Івана Пулюя. Вдалині видно будівництво житлового комплексу Ренуар. Чим ці видатні особистості завинили перед людством, що їхні імена використовуються таким чином - сказати важко.


11. Землю вкрито кількасантиметровим шаром пилюки. Кожен крок чи порив вітру підіймає її у повітря. Привіт майбутнім мешканцям ЖК Ренуар.


12. Поруч ще один новий будинок.


13. У дворах тихо та патріархально.


14. На кільці Наукова-Кульпарківська висадили квіти, які дуже дивно виглядають посеред відкритого грунту. Не завадило б ще й траву посіяти. Цікаво, про це забули чи таки посіяли і вона ще просто не проросла?


15. На вул. Симоненка посадили, кхм... дерева. Мабуть, саме так виглядають саджанці за 100 грн, про які деколи пишуть в коментарях.


16. Новий МАФ магазин, збудований на місці свого згорілого попередника. Точніше, збудований торік і досі не відкритий.


17. На Володимира Великого щойно збудували кількасот метрів нової велодоріжки та тротуару.


18. Я розумію, що люки є там, де вони є, але може варто було хоча би кришку опуклу не ставити?


19. Вже ніби і рівний широкий тротуар поряд зробили, а все одно пішоходів так і тягне на велодоріжку. Просто містика якась.


20. Хоча вже є перші роверисти.


21. Поворот до переходу. Стовпці, до слова, переробляли - спочатку їх поставили просто на траекторії руху.


22. Приватний сектор в стороні від вул. Княгині Ольги.


23.


24. Вулички тут мають здатність без попередження обриватися, впираючись у якийсь гараж чи просто паркан. Чужі тут не ходять, а кому треба, той давно в курсі.


25. Хтось зібрався розбудовуватися.


26. Над приватним сектором нависає житловий комплекс Добра Оселя. Першу чергу вже збудовано, але поряд, якщо вірити рендерам, будуються ще 11 десятиповерхових секцій.


27. Можливо помиляюся, але ця клумба на куті приречена бути постійно витоптаною.


28. Будинки ще майже не заселені, але практично вся територія довкола вже заставлена машинами. Зате поруч з вузесеньким тротуаром зробили велодоріжку.


29. Пересаджені торік взимку дерева прогнозовано здихають.


30. Зайшов подивитися на двір зсередини. Враховуючи, що поряд будують такий самий будинок, скоро будемо мати у Львові власний мікрорайон Перспективний.


31. Забудовник на сайті повідомляє, що будинок має підземний паркінг. Насправді весь він - під цим бетонним дитячим майданчиком. Всі, кому забракне у ньому місця (чи хто зажлобиться за нього платити) будуть ставити свої машини на довколишніх узбіччях та газонах. Сам майданчик теж поки не надто тішить. Принаймні дерев, показаних на візуалізаціях, там вже явно не буде.


32. Далі по вулиці вже теж забрукували під парковку. Цих дерев, тут, до речі, вже теж могло не бути, якби торік не вдалося вчасно підняти кіпіш та зупинити їх пересадку під саму дорогу.


33. Нова зупинка ближче до будинків.


34. На місці старої тим часом вже забетонували другий заїзд на будмайданчик.


35. Ще одна новобудова на Околичній.


36. З цікавими вікнами.


37. Поряд.


38. Зайшов також на Бойківську. Будинки потроху обростають кондюками та сателітарками, хоча загалом досі виглядають непогано.


39. Хоча балкончики таки потихеньку склять. Цей в глибині ще й клінкерною цеглою виклали та причепили ліхтар під старинку.


40. Тут живуть іноземці.


41. живуть та милуються ось такими краєвидами. Хоча на ділянці поряд вже скоро можуть почати будувати 9-поверхівку.


42.


43. Такі справи.


Дивіться також:

Ходіння пішки не передбачене


Львівська скандинавія
Tags: будівництво, вело, львів, прогулянка
Subscribe

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Дуже багато неба

  Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Дуже багато неба

  Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея…