alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Питання про просп. Чорновола


Цьогоріч вздовж просп. Чорновола від залізничного мосту до МакДональдса має будуватися велодоріжка і паралельно районна адміністрація планує ремонтувати тротуари. Думаю, не зашкодить подумати над тим, що можна змінити у плануванні тротуарів, щоби вони стали зручнішими. Всі запрошуються до перегляду та обміну думками.

1. Починається ділянка тут, а точніше від вул. Під Дубом. Велодоріжка тут запланована по центрі вулиці, що мені особисто видається дуже дивним.


2. Далі йде відрізок біля музею Територія Терору. Для більшої драматичності тут під час ремонту позрізали дерева, не висадивши жодного нового.


3. А от далі починається найцікавіше. Великі старі тополі при дорозі та багато порожніх лунок по центрі тротуару. Як думаєте, що робити з цими тополями? Мені здається, що їх було б добре замінити на нові молоді дерева, поки є така можливість, бо інакше тополі поступово відживуть і вулиця стане зовсім голою.


4. По центру тротуару росте алича. Що робити з нею?


5.


6.


7. На підході до Хімічної.


8. Далі за Хімічною ось тка картина.


9.


10. Цей широчезний простір викостовується дуже нераціонально. Думаю, ближче до дороги біля дерев можна облаштувати нормальні паркомісця, а ближче до будинків посадити ще ряд дерев та облаштувати громадський простір.


11. Ось тут щось подібне вже зробили самі магазини.


12. Закінчується ділянка ось тут біля кільця. І що скажете?

Tags: благоустрій, озеленення, питання
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 51 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →