alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Поточне по Чорновола


Знайшов спеціальні дренажні труби, які можна буде використати при посадці дерев та не махатися зі свердлінням дірочок у звичайних каналізаційних.
Коштує така штука 21 грн. за метр погонний. Всього на 32 дерева потрібно 32х3=96 м. пог. (2016 грн.). У одній бухті 50 метрів.
Ще потрібні рейки для підв'язування, триметрові 3х4 см неклеєні коштують 31 грн. (хм, шось дорогувато, але Епіцентр телефоном каже атку ціну) - загалом 31 грн.х6х32=5952 грн.
Ще треба чорне агроволокно - 105 м. пог. (6,9 грн.х105=724,5 грн.). ним треба обмотати дренажні труби (21 м. пог.) та накрити землю (решта).
Також будуть потрібні камінці для засипки - можна брати звичайний щебінь, ціна якого 400 грн/куб, він часом непогано виглядає. Скільки треба - наразі важко сказати, думаю 2-3 куба.

Разом на ці технічні штуки набігає 9,5-10 тис. грн.
По зібраних грошах маємо наразі надлишок 4,1 тис. грн.

Тому хотів би порадитися з вами. Сам я бачу кілька варіантів - найреалістичніший це щоби районна адміністрація взяла на себе замовлення кількох дерев, а з зібраних нами коштів закупити все перераховане. Нюанс в тому, що дерева вони замовляти можуть, а от всілякі труби та камінці - дуже проблемно, бо з точки зору всяких контролюючих органів це все абсолютно непотрібні ізлішества. Також можна спробувати підшукати спонсора і/або ще дозбирати самим. То що порадите?

І до речі - як ви взагалі ставитеся до купівлі перерахованих штук за зібрані гроші?


Tags: озеленення, питання, ініціатива
Subscribe

 • Де краще робити виділенку - збоку чи по центру?

  Для того, щоби громадський транспорт їздив швидко та без перешкод, йому у багатьох випадках не обійтися без виділених ліній. Але як саме ці лінії…

 • Міста після пандемії - що зміниться?

  Хочеш чи не хочеш, а панедемія коронавірусу це світова топ-тема останніх місяців. Всім кортить дізнатися, коли це все закінчиться та яким буде світ…

 • Двірцева у квітні

  Зайшов вчора на площу Двірцеву подивитися, як там справи - трохи пофотографував та записав відео (до речі - підписуйтесь на мій ютуб-канал!). Якщо…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments