alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Поточне по Чорновола


Знайшов спеціальні дренажні труби, які можна буде використати при посадці дерев та не махатися зі свердлінням дірочок у звичайних каналізаційних.
Коштує така штука 21 грн. за метр погонний. Всього на 32 дерева потрібно 32х3=96 м. пог. (2016 грн.). У одній бухті 50 метрів.
Ще потрібні рейки для підв'язування, триметрові 3х4 см неклеєні коштують 31 грн. (хм, шось дорогувато, але Епіцентр телефоном каже атку ціну) - загалом 31 грн.х6х32=5952 грн.
Ще треба чорне агроволокно - 105 м. пог. (6,9 грн.х105=724,5 грн.). ним треба обмотати дренажні труби (21 м. пог.) та накрити землю (решта).
Також будуть потрібні камінці для засипки - можна брати звичайний щебінь, ціна якого 400 грн/куб, він часом непогано виглядає. Скільки треба - наразі важко сказати, думаю 2-3 куба.

Разом на ці технічні штуки набігає 9,5-10 тис. грн.
По зібраних грошах маємо наразі надлишок 4,1 тис. грн.

Тому хотів би порадитися з вами. Сам я бачу кілька варіантів - найреалістичніший це щоби районна адміністрація взяла на себе замовлення кількох дерев, а з зібраних нами коштів закупити все перераховане. Нюанс в тому, що дерева вони замовляти можуть, а от всілякі труби та камінці - дуже проблемно, бо з точки зору всяких контролюючих органів це все абсолютно непотрібні ізлішества. Також можна спробувати підшукати спонсора і/або ще дозбирати самим. То що порадите?

І до речі - як ви взагалі ставитеся до купівлі перерахованих штук за зібрані гроші?


Tags: озеленення, питання, ініціатива
Subscribe

 • Спільнокошт велопарковок

  Зараз розкажу вам про ще один актуальний спільнокошт. Якщо ви регулярно їздите містом на велосипеді, то мабуть стикалися із ситуацією, коли у…

 • Де краще робити виділенку - збоку чи по центру?

  Для того, щоби громадський транспорт їздив швидко та без перешкод, йому у багатьох випадках не обійтися без виділених ліній. Але як саме ці лінії…

 • Збираємо на заміну платана

  Думаю, ви пам'ятаєте прекрасні платани, яки ми завдяки спільнокошту посадили на проспекті Чорновола. Торік крайнє від залізничного мосту дерево…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments