alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Дайте перейти-2


Рівно рік тому я вже писав дуже схожий пост про необхідність пішохідного переходу позаду Оперного. Цього разу аналогічні думки з'явилися стосовно іншого місця поряд - перетину просп. Чорновола та пл. Різні.
Розвилка зустрічних смуг проспекту утворює тут досить розлогий трикутник, через який скорочують шлях пішоходи, що поспішають від готелю Львів до кінцевої зупинки радіальних автобусів. Воно й не дивно, адже дорога через найближчі наявні переходи додає займих 140-220 метрів.


1. Якщо поспостерігати за цим місцем, то можна побачити, що потік пішоходів, які переходять тут дорогу, майже безперервний. Ризик не встигнути на автобус стає вирішальним фактором при виборі маршруту.


2. Часто таких перебігунів не видно водіям інших авто через автобуси, що зупиняються біля готелю Львів.


3. Головний архітектор Ляйпцига Вольфганг Кунц, дивлячись саме на це місце, сказав, що негуманно примушувати людей робити такі гаки коридорами з чорно-білих парканів.


4.Також автобусам, що виїжджають на Чорновола, доводиться чекати можливості вкинитися у потік, що прямує до центру.


5.


6. До речі традиція переходу вулиці у цьому місці вже досить давня - на цій гуглопанорамі за 2011 рік видно і витоптану траву на трикутнику, і людей, що йдуть проїжджою частиною. З появою на пл. Різні кінцевої зупинки радіальних маршрутів кількість людей, що переходять тут дорогу, зросла ще більше.


7. Зважаючи на все це, я думаю, що тут обов'язково потрібен нормальний пішохідний перехід, зі світлофорами та облаштованим на трикутнику тротуаром. Якщо синхронізувати світлофори з іхніми колегами далі по вулиці через центр керування рухом, то пропускна здатність не мала би постраждати, а безпека однозначно покращиться. А як ви гадаєте?


8. В першу чергу маю на увазі перехід по зеленій лінії. Чи потрібен там перехід ще й по червоній - наразі не впевнений. В кого які думки з цього приводу?


Дивіться також:

Дайте перейти

Tags: львів, ідея, інфраструктура
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments