alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Як облаштувати вулицю Богдана Хмельницького?


Зараз думаю над облаштуванням вул. Богдана Хмельницького на відрізку від вул. Долинського до Гайдамацької поряд із залізничною колією. Сюди виходить підземний перехід під залізницею і саме тут проходить чимало транзитних пішоходів від центру міста до Підзамче. Дальшу частину вулиці з трамвайними коліями зараз ремонтують, але сюди ремонт ще не дійшов, тому якраз час подумати, тим більше, щ місцеві мешканці вже питають "А як же ми? А нам зробити красиво?".

1. Взагалі ця вулиця є односторонньою, однак через ремонт прилеглих вулиць тимчасово перетворилася на глуху хаотичну парковку.


2. Стан тротуарів та проїжджої частини ось такий.


3. На тротуарі росте шість старих тополь, які помітно поруйнували корінням тротуар.


4. Вхід до підземного переходу.


5.


6. Біля входу до підземки є така наглухо обгороджена парканом територія, яка взагалі ніяк не використовується.
Думаю, їй варто надати якогось змісту. Як гадаєте, що би могло тут бути? Город з помідорами? Мангал для мешканців? Баскетбольний кошик?


7. Думаю, вздовж залізниці варто встановити шумозахисний екран. До речі, біля підземки зберігся раритетний вказівник.


8. Сходи донизу. Було би значно зручніше облаштувати до підземки пологий спуск без сходів, однак для цього потрібно значно більше місця, якого на вулиці зовсім небагато.


9. Накинув об'ємну модель вулиці для кращого уявлення. Це поки дуже-дуже попередня картинка, тому критикувати ще рано. Поки є такі ідеї - розширити тротуари, замінити дерева на нові, висадивши їх з обох боків вулиці у шаховому порядку, облаштувати між ними паркувальні кишені. Також можна облаштувати велисипедну контрсмугу (вона на картинці поки не відображена) та спробувати втиснути безсходовий захід до підземки. Що скажете?


UPD. Цільова аудиторія очима гугломобіля :)

Tags: проект, ідея
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 50 comments