alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

"Гостинний" Франківськ...

А вийшло все так. Через причини, які я не буду називати, бо суті справи вони не стосуються, наша компанія запізнилась на ранковий автобус Буковель-Франківськ. Поїхали наступним, вже по 11-й. Слід ще сказати, що моїм друзям у Франківську треба було пересісти на автобус до Тернополя, де вони мали сісти на потяг о 17-40. Запитали в водія нашого буковельського автобуса - він сказав, що встигаємо нормально, автобусів там є кілька, сказав, що в разі потреби покаже на який саме треба сідати.
Приїхали у Франківськ перед другою. На місці виявилось, що автобус до Тернополя приходить о 18-00. Пішли до місця зупинки іншого автобуса. Його ще не було. Тільки стали, до нас відразу причепилися таксисти, що стояли неподалік - "Куди їдемо?". Одна дівчина з нашої компанії сказала йому, куди нам треба, вони сказали - "3 грн. за кілометр, загалом 450 грн, 50 можна скинути". "Наш" автобус мав коштувати 40 з людини, тож ми сказали, що це дуже дорого і відійшли в сторону.
Час ішов. Другий автобус до Тернополя не показувався. Гостинні франківські таксисти немов стерв'ятники кружляли довкола, підбадьорюючи нас тим, що "сьогодні ж свято, вони не приїдуть, даремно чекаєте". В принципі було ясно, що вони беруть на понт. Але час підпирав все сильніше. Після 20 хвилин чекання я пішов шукати того водія, що віз нас до Франківська, щоб перепитати, чи дійсно буде той автобус чи ні. "Та не переживай, він зара буде." Я казав, що перепитую, бо нам сказали, що сьогодні його не буде і якщо так, то нам треба шукати інший варіант. "Хто казав? Таксисти? Зара я з ними розберуся!"
Далі ми стали свідками конкретної свари зі штовханиною між автобуником і кількома таксистами. Ще через 10 хвилин таки приїхав той самий бус і свара продовжилась вже біля нього. Вони рази чотири перебігали від таксі до буса і назад. До сварки підключився і водій буса. Потім наступило затишшя, після якого той самий таксист із задоволеним виглядом підійшов до нас - "Все, цей автобус вас не повезе, робіть, що хочете". Далі він, також, додав, що треба ж це вирішити "якось по-людськи" і що той автобусник ще буде міняти проколоті колеса.
Почався наступний етап сварки, в ході якого першого автобусника довелося переконувати, що це таксист до нас підійшов, а не навпаки (таксисти звісно доводили протилежне). Автобусник, до слова, спочатку підійшов до нас зі словами "Що ж ви б... наробили?!", але після роз'яснень знизав плечима, сказавши "вибачайте, що так вийшло..."
Після чергової паузи в скандалі, який знову перебазувався до стоянки таксі, до нас підійшов водій другого буса, сказавши, що треба заплатити по 100 грн з людини (замість обіцяних 40), бо йому треба поділитися з таксистами - "Ви поїдете, а мені тут працювати". Після недовгого прощання він поїхав, а я пішов шукати автобус на Львів.
Треба сказати, що мої друзі встигли на поїзд із запасом в кілька хвилин, так що загалом все закінчилося нормально.

Загалом я чудово розумію, що це все могла бути вистава, але тоді просто не було коли з цим всім розбиратися...

От така історія.
Tags: люди, одного разу, таксисти, таксисты, франківськ
Subscribe

 • Двірцева майже всьо

  Проходив днями через Двірцеву з Чернівецькою та нестримався, щоби не пофоткати актуальний стан, а то в мене вічно купа фоток будівництва, а фото…

 • Портрет львівського автомобіліста (ч.2)

  Пам'ятаєте, я робив опитування для львівських автомобілістів? Воно принесло досить цікаві результати і поки читав їх - виникли ідеї, що ще…

 • Спільнокошт велопарковок

  Зараз розкажу вам про ще один актуальний спільнокошт. Якщо ви регулярно їздите містом на велосипеді, то мабуть стикалися із ситуацією, коли у…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment