alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Після дощику в четвер


Останнім часом намагався вплинути на те, щоби на трамвайних зупинках на вул. Бойчука облаштували нормальне покриття та пішохідні доріжки, які зв'язали би їх між собою та із сусідніми пішохідними переходами. Ці зупинки є одними з найбільш завантажених на маршруті, щодня ними користуються сотні людей, які зранку їдуть до центру, а ввечері вертаються додому, однак зручних підходів до них досі немає. Після кожного більш-менш помітного дощу земля довкола перетворюється на болото і люди, йдучи до трамвая, вимушені стрибати через калюжі чи обходити їх коліями. Або ж - робити гаки через переходи та перетинати проїжджу частину замість одного разу тричі, що збільшує небезпеку, адже переходи нерегульовані і на них час періодично збивають пішоходів.
І от, як вчора дізнався, на одній з недавніх апаратних нарад начальник управління транспорту Віктор Щир у відповідь на доручення міського голови доповів з цього приводу, що спочатку місто добудує та запустить трамвай на Сихів, а вже потім, коли будуть капітально ремонтувати колії на вул. Кн. Ольги, то в процесі і зупинку облаштують. А поки він порадився з колегами і спільно вони дійшли висновку, що зараз робити нічого не треба, все і так нормально. Не на часі.
Так що, шановні пасажири, місіть болото далі, стрибайте через калюжі та на забувайте компостувати квитки - на лінії працює контроль.


Tags: так і живем, трамвай, транспорт
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments