
Перебирав фотки та згадав, що так і не зробив обіцяного поста з фотографіями нової фабрики Рошен у Вінниці. Виправляюся. Фото, щоправда, ще з минулої поїздки - зроблені влітку 2014-го.
2. Попереду власне фабрики знаходиться адміністративна будівля.

3. Найкраще масштаб комплексу відчувається, якщо дивитися на фабрику здалеку.

4. Будівлю, збудовану за проектом архітектурного бюро Юнаков відкрили у 2012 році.

5. Територія перед фабрикою виглядає симпатично - тут попрацювали і над ландшафтом - довкола багато зелені, є вуличні меблі та сухий фонтан.

6.

7.

8. Якщо хтось буде питати вас, що таке сухий фонтан, то можете просто показати це фото.

9. Вхід. Як на мене, ця плитка з відблиском тут не в тему, коричневий клінкер, як на частині фасаду, був би значно доречніший.

10.

11. Цікаво, чому на фасаді аж стільки зеленого кольору? На сайті архітекторів пишуть, що це "пам'ятник гормону радості серотонину". Що ж, хай буде так.

12.

13.

14.

15.

16. Озеленення довкола дуже різноманітне, багато злакових трав.

17.

18. Ось така картина. Було б непогано, якби і у Львові при будівництві таку ж увагу приділяли благоустрою довколишньої території.

Дивіться також:
Один день у Вінниці

Journal information