alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Повернення сакур


Вчора посадили на Городоцькій нові дерева замість збитих. Класно, що прийшло багато людей і робота йшла швидко та організовано, за що всім, хто долучився величезна подяка. Далі детальніше про те, як пройшов вчорашній день.

1. Половина ділянки з деревами виявилася перекритою бетонними блоками. Спочатку здивувався - невже це через наші дерева? Але виявилося, що це Онур ремонтує колії біля церкви Анни. Але нам це було дуже на руку.


2. Зняли решітки, почали викопувати корневища.


3. До слова, дерева вже порядно вкоренилися, глибоко та широко. Одна лопата навіть плоламалася, не витримавши навантажень.


4. Навіть міми помагали копати ями уявними лопатами :)


5. Позитивні емоції - запорука хорошого результату.


6. На деяких деревах замінили агроволокно.


7.


8.


9. Також ми замінили четверте від ц. Анни дерево на нове з тієї ж партії. Це вже третє дерево у цій лунці. Перше посаджене сюди виявилося не сакурою, а чимось іншим. Згодом його замінили на сакуру, однак вона була значно меншою за інші та явно випадала з ряду. Вчора його замінили на новий значно більший саджанець. А той маленький повернувся до садового центру на дорощування.


10. До речі про двірника. Взагалі-то він мав почистити лунки від піскосуміші, яку скоріш за все він сам же туди накидав, але насправді його участь обмежилася тим, що він зранку приніс пару лопат і ввечері пішов з ними геть.


11. Більшість часу він провів ось так, спершись на паркан на сонячній стороні вулиці. Всі спроби змусити його щось робити розбилися об покер-фейс та слова "А як я маю то робити? Мені нічого такого не казали, я мав тільки принести лопати...".


12. Хоча може то і на краще, бо ще невідомо, чого було би більше він його допомоги - користі чи шкоди.


13. І ось нарешті приїхали нові дерева, кілька тижнів тому привезені з Нідерландів садовим центром Клуб Рослин.


14.


15. Висадивши нові дерева, ми зайнялися також чисткою решіток від піскосуміші.


16. Нові дерева підв'язали до стовпців. Поки не знаю, як така технологія покаже себе з практичної сторони, але візуально виглядає дуже симпатично.


17. Чистка решіток виявилася марудною справою.


18.


19.


20. Нові дерева.


21.


22. На інших вже порядно набухли бруньки.


23. Ще зовсім трохи і вони розквітнуть.


24.


25.


26. Крісло-мішок може бути і таким.


27. Величезна подяка всім, хто прийшов. Ми це зробили :)
Tags: городоцька, озеленення, ініціатива
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Гаряча лінія на канікулах

  Деколи пробую уявити, що було би, якби деякі дописувачі Гарячої лінії міста Львова поїхали на відпочинок закордон, продовжуючи при цьому писати…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments