alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Ужгородська копіпаста


Хвилі інтернету винесли на мій берег прекрасне. Виявляється, в Ужгороді піднялася хвиля народного невдоволення з приводу планів місцевої влади реконструювати площу Шандора Петефі у центрі міста. Фото проекту, нібито розробленого - Увага! - львівською фірмою, виклала у мережу тамтешня громадська активістка Маріанна Собран. "чому такі проекти не висвітлюються публічно, чому не оголошено конкурсу? Чи в місті не знайдуться нормальні проектанти? Легко львів'янам крамсати зелені зони не рідного міста." - написала вона у своєму дописі у фейсбуці.

Далі там у коментарях піднімається справжня хвиля народного гніву. Щоправда виглядає так, що людей більше обурює не стільки сам проект, скільки те, що його розробили "якісь львів'яни":
"А чого Львів? Чи в Ужгороді одні дебіли?" - обурено запитує один з коментаторів.
"У Львові слабких та кволих архітекторів скидають в Ужгород" - висунули гіпотезу у іншому коментарі.
"Все недобре .Щоб не робили все недобре.Яка різниця чи львівянин чи угорець чи інопланетянин.Най роблять.Легко критикувати і забивати клин між людьми." - намагаються заспокоїти у ще іншому.

До речі, якщо хтось з читачів встиг подумати, що я маю якийсь стосунок до цього проекту, то ні. Це поєднання круглих лавок з деревами а-ля площа Галицька та прямих лавок з квадратними тумбами для кущів а-ля вул. Леся Курбаса я побачив щойно півгодини тому і воно мене дуже розвеселило.

Від якоїсь критики проекту утримаюся, бо практично нічого не знаю про цю ділянку. З свого досвіду можу лише сказати, що далеко не завжди те, що вписується та працює у одному місці, буде так само добре працювати у іншому. До речі, не гуглопанораморамах це місце виглядає так.


Ось така історія. Дяка Саші Сладковій за наводку :) Більше картинок можна
.Tags: благоустрій, конфлікт, люди
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Гаряча лінія на канікулах

  Деколи пробую уявити, що було би, якби деякі дописувачі Гарячої лінії міста Львова поїхали на відпочинок закордон, продовжуючи при цьому писати…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments