alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Ужгородська копіпаста


Хвилі інтернету винесли на мій берег прекрасне. Виявляється, в Ужгороді піднялася хвиля народного невдоволення з приводу планів місцевої влади реконструювати площу Шандора Петефі у центрі міста. Фото проекту, нібито розробленого - Увага! - львівською фірмою, виклала у мережу тамтешня громадська активістка Маріанна Собран. "чому такі проекти не висвітлюються публічно, чому не оголошено конкурсу? Чи в місті не знайдуться нормальні проектанти? Легко львів'янам крамсати зелені зони не рідного міста." - написала вона у своєму дописі у фейсбуці.

Далі там у коментарях піднімається справжня хвиля народного гніву. Щоправда виглядає так, що людей більше обурює не стільки сам проект, скільки те, що його розробили "якісь львів'яни":
"А чого Львів? Чи в Ужгороді одні дебіли?" - обурено запитує один з коментаторів.
"У Львові слабких та кволих архітекторів скидають в Ужгород" - висунули гіпотезу у іншому коментарі.
"Все недобре .Щоб не робили все недобре.Яка різниця чи львівянин чи угорець чи інопланетянин.Най роблять.Легко критикувати і забивати клин між людьми." - намагаються заспокоїти у ще іншому.

До речі, якщо хтось з читачів встиг подумати, що я маю якийсь стосунок до цього проекту, то ні. Це поєднання круглих лавок з деревами а-ля площа Галицька та прямих лавок з квадратними тумбами для кущів а-ля вул. Леся Курбаса я побачив щойно півгодини тому і воно мене дуже розвеселило.

Від якоїсь критики проекту утримаюся, бо практично нічого не знаю про цю ділянку. З свого досвіду можу лише сказати, що далеко не завжди те, що вписується та працює у одному місці, буде так само добре працювати у іншому. До речі, не гуглопанораморамах це місце виглядає так.


Ось така історія. Дяка Саші Сладковій за наводку :) Більше картинок можна
.Tags: благоустрій, конфлікт, люди
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments