alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Якби я був Фрекенбок...


...то сьогодні я міг би сказати, що моя мрія здійснилася - я потрапив в телевізор. Причому одразу на прямоефірне вечірнє ток-шоу на якому мали говорити про збереження історичної спадщини Львова та бачення молоддю його розвитку в майбутньому. Мене запросили на роль молоді з баченням, знайшовши в інтернеті кілька моїх проектів. Причому подзвонили о 12-й та запросили на ефір, що мав бути о сьомій вечора того ж дня.

Якось підготуватися під час роботи можливості не було. Єдине, що встиг - роздрукувати, ще кілька картинок, яких телевізійники ще не бачили.

Перед ефіром, поки чекав у вестибюлі, вислухав шквал історій від гіперактивного чоловіка, що відрекомендувався професійним тамадою - про користь вживання спиртного після 40 років, особливості українсько-вірменських весіль і ще купу всякого. Щоправда, обіцяних мені 50 грам "для хоробрості" я так і не дочекався - тамада втік так само несподівано, як і з'явився

Загалом цікаво було подивитися на цей процес зсередини - як зміяться підлогою кабелі телекамер, скільки всякої машинерії висить під стелею, як оператори подають ведучим сигнали руками. На диво, хвилювання майже не було. Щоправда, поки мені дали слово, в горлі трохи пересохло і всі думки, як назло кудись розбіглися.

Спочатку, намагаючись зібрати думки докупи, відчував, що виходить поганенько, але, як мені здалося, потім таки вийшло зібратися. Нажаль, вдалося сказати не все, про що хотів - далися взнаки часові рамки та постійні перебивання більш підкованих в таких заходах учасників. Хоча потім вночі подивився передачу в повторі і загалом це виглядало зовсім не так погано, як я відчував в процесі. Як на перший раз навіть, то мабуть цілком нормально. Не знепритомнів і не дуже запинався, хоча над дикцією треба працювати :)

Ось такий цікавий і несподіваний досвід.фото Дем'яна Данилюка


UPD. Знайшов на Ютубі запис тієї програми.
Tags: лытдыбр, ініціатива
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments