alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Ідея облаштування скверу на Снопківській


Взимку я викладав проект облаштування скверу на вул. Снопківській. Зараз там вже почалися роботи, але є ще інший простір поруч - місце де раніше була кінцева зупинка трамваю №4 і яке проектом ніяк не зачіпалося. В багатьох виникало питання - чи не варто приділити увагу і цьому місцю також? Ідея зайнятися цим сквером кілька місяців тому виникла у львівського дизайнера Олега Мочалкіна і сьогодні я публікую його проект.

1. Основна ідея дуже лаконічна - облаштувати пішохідну доріжку на місці, де ще зовсім недавно проходили трамвайні колії, та розмістити вздовж неї вуличні меблі та освітлення.


2. Щоби зберегти згадку про колишнє розміщення трамвайних колій, вздовж доріжки робиться їхня імітація іншим кольором плитки.


3. Також тут є хороше місце, де можна було би встановити прозорий стенд, на якому був би показаний силует незбудованого костелу, який би накладався на існуючу ситуацію, якщо дивитися на нього з певної точки.


4. В центрі скверу зараз стоїть пам'ятний знак та є плани спорудження тут пам'ятника, тому Олег у своєму проекті врахував це та нічого не планував на цьому місці. Було би добре, якби всі ідеї, які є в різних людей, вдалося подружити.
5.


6. Підпірна стінка з боку Академії мистецтв.


7. Вид згори.


8. Імітацію рейок можна викласти з LED-бруківки, що дуже ефектно виглядало би в темну пору доби.


9. Ось така ідея. Ваші думки? Зауваження? Пропозиції?


Дивіться також:

Як облаштувати сквер на Снопківській?
Tags: благоустрій, львів, проект, ідея, ініціатива
Subscribe

 • Прогулянка Львовом №51

  Запрошую всіх на чергову прогулянку Львовом. Сьогодні будемо вивчати місця, де не бувають туристи і куди ви наврядчи запросите кохану на побачення.…

 • Хуторівка після реконструкції - симпатично та небезпечно

  Скористався вчора гарною погодою та прогулявся вздовж вулиці Хуторівка, яку щойно відкрили після реконструкції. Тому давайте разом подивимося, що…

 • Дуже старенький трамвай

  Цієї суботи так вдало вийшов пройтися, що зустрів на вулиці старовинний трамвай Sanok SW1, якому, на хвилиночку, вже стукнуло 111 років. Торік його…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments