alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Швидкість реакції


Десь взимку цього року біля будинку 18 на Володимира Великого відремонтували бічний проїзд, але при цьому пошкодили старі бетонні плити тротуару на стику з цим проїздом. (фото згори зроблене 18 лютого цього року). Майже щодня я проходив там та заспокоював себе думкою, що роботи ще не завершилися, що підрядник ось-ось збереться з силами та все доведе до пуття. Але коли пішов другий місяць з моменту завершення робіт стало зрозуміло, що ніхто нічого виправляти не збирається.
Терпляче почекавши ще кілька тижнів для вірності, я написав електронне звернення на гарячу лінію міста з проханням виправити це, але жодної відповіді не отримав. Потім було ще зо 5 дзвінків до районної адміністрації, де мені щоразу казали, що знають про проблему та грішили на забудовника, що збудував новобудову поруч і який своїми силами ремонтував проїзд, пошкодивши плити тротуару. "Вони обіцяли нам то поправити".

До речі, мами з візками долають це місце з величезними труднощами і одного разу я допомагав виносити візок на руках, бо він просто застряг у розщелинах між плитами.

З моменту першого фото пройшло вже майже пів-року і зараз це місце виглядає так (фото зроблене 8 липня). Такі справи. Може то петицію з цього приводу написати чи що?


Tags: було-стало, так і живем
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments