alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Результати воркшопу з перепланування дворів (ч. 3)


Сьогодні третя заключна порція матеріалів, які були напрацьовані на воркшопі з перепланування дворів. У цьому дописі розповідь про проекти дворів на вулицях Кульпарківській та Освицькій.

2. Почну з подвір'я на вулиці Кульпарківській 133, що знаходиться неподалік перехрестя з Науковою.


3. Так це подвір'я виглядає згори. Тут вже досить зношені доріжки, але подвір'я велике і вже зараз тут є чим себе зайняти - є спортивні та дитячі майданчики. До речі, свого часу по центру цього подвір'я замість цегляної будки намагалися збудувати житлову багатоповерхівку. Боротьба проти цього об'єднала мешканців і наступним етапом стало їхнє бажання розвивати подвір'я.


4. Над проектом працювали львів'яни Тарас Загарук та Христина Козій, а також Владислав Бенковський та Валентина Новак з Києва.


5. Загалом планування не зазнає кардинальних змін. По центрі облаштовуються дитячі та спортивні майданчики, а на в'їзді на місці стихійної парковки обладнюються легальні паркомісця.


6.


7.


8. І візуалізації. Паркувальна зона при вході.


9. Вид згори.


10.


11.


12.


13.


14. Одна із зустрічей з мешканцями.


15. Валентина Новак, Влад Бенковський і Тарас Загарук на відкритій презентації.


16. І другий на сьогодні проект та загалом останній з розроблених на воркшопі (за порядком показування тут, а не за якістю :) - проект подвір'я на вул. Освицькій на Сихові, над яким працювали Максим Коцюба, Анна Рибчук та Нікіта Бєлокопитов з Києва, а також мешканці цього подвір'я Володимир Кричківський та Надія Рихлівська.


17. Тут настільки пропрацьована та грунтовна презентація, що можна просто копіпастити слайди з неї, не коментуючи :) Хоча ні, таки напишу - ось слайд про розташування двору на карті міста.


18. Крупніший масштаб.


19. Проблематика та аналіз.


20.


21.


22.


23.


24. Це подвір'я досить велике, тому під час першої зустрічі з мешканцями вирішили опрацьовувати лише його частину, щоби проект був більш реальним для швидкого втілення. Так виглядає фінальне планування.


25. Основний акцент зробили на спортивну інфраструктуру, у якій є дуже велика потреба, адже тут живе чимало молодих сімей.


26. Крім спортивного поля пропонується також і дитячий майданчик з лазанкою.


27.


28.


29. До речі, всі люди на цих візуалізаціях - реальні мешканці цього подвір'я :)


30.


31. Так виглядали робочі обговорення з іншими учасниками.


32.


32. Так - зустрічі з мешканцями.


33. А це вже фінальна рекурсія презентація.


34. Наразі все. Тепер починається наступний етап - черговий раунд зустрічей з кожною з районних адміністрацій із залученням мешканців-ініціаторів, пошук проектантів для розробки робочої документації та кошторисів та початок реалізації. Далі буде ще цікавіше :)


Дивіться також:

Результати воркшопу з перепланування дворів (ч. 2)


Результати воркшопу з перепланування дворів (ч. 1)


День сьомий. Завершальний
Tags: благоустрій, воркшоп, проект
Subscribe

 • Панорама без скайлайну

  Давно приглядався до нового ЖК Парус, який зараз будують на Кульпарківській відразу за колією. Було цікаво глянути на вид, який звідти…

 • Прогулянка Львовом №53

  Виявляється, ви скучили за прогулянками Львовом, тому ось - свіженька прогулянка не дуже туристичними закапелками осіннього Львова. Ми стартуємо…

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments