alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Результати воркшопу з перепланування дворів (ч. 3)


Сьогодні третя заключна порція матеріалів, які були напрацьовані на воркшопі з перепланування дворів. У цьому дописі розповідь про проекти дворів на вулицях Кульпарківській та Освицькій.

2. Почну з подвір'я на вулиці Кульпарківській 133, що знаходиться неподалік перехрестя з Науковою.


3. Так це подвір'я виглядає згори. Тут вже досить зношені доріжки, але подвір'я велике і вже зараз тут є чим себе зайняти - є спортивні та дитячі майданчики. До речі, свого часу по центру цього подвір'я замість цегляної будки намагалися збудувати житлову багатоповерхівку. Боротьба проти цього об'єднала мешканців і наступним етапом стало їхнє бажання розвивати подвір'я.


4. Над проектом працювали львів'яни Тарас Загарук та Христина Козій, а також Владислав Бенковський та Валентина Новак з Києва.


5. Загалом планування не зазнає кардинальних змін. По центрі облаштовуються дитячі та спортивні майданчики, а на в'їзді на місці стихійної парковки обладнюються легальні паркомісця.


6.


7.


8. І візуалізації. Паркувальна зона при вході.


9. Вид згори.


10.


11.


12.


13.


14. Одна із зустрічей з мешканцями.


15. Валентина Новак, Влад Бенковський і Тарас Загарук на відкритій презентації.


16. І другий на сьогодні проект та загалом останній з розроблених на воркшопі (за порядком показування тут, а не за якістю :) - проект подвір'я на вул. Освицькій на Сихові, над яким працювали Максим Коцюба, Анна Рибчук та Нікіта Бєлокопитов з Києва, а також мешканці цього подвір'я Володимир Кричківський та Надія Рихлівська.


17. Тут настільки пропрацьована та грунтовна презентація, що можна просто копіпастити слайди з неї, не коментуючи :) Хоча ні, таки напишу - ось слайд про розташування двору на карті міста.


18. Крупніший масштаб.


19. Проблематика та аналіз.


20.


21.


22.


23.


24. Це подвір'я досить велике, тому під час першої зустрічі з мешканцями вирішили опрацьовувати лише його частину, щоби проект був більш реальним для швидкого втілення. Так виглядає фінальне планування.


25. Основний акцент зробили на спортивну інфраструктуру, у якій є дуже велика потреба, адже тут живе чимало молодих сімей.


26. Крім спортивного поля пропонується також і дитячий майданчик з лазанкою.


27.


28.


29. До речі, всі люди на цих візуалізаціях - реальні мешканці цього подвір'я :)


30.


31. Так виглядали робочі обговорення з іншими учасниками.


32.


32. Так - зустрічі з мешканцями.


33. А це вже фінальна рекурсія презентація.


34. Наразі все. Тепер починається наступний етап - черговий раунд зустрічей з кожною з районних адміністрацій із залученням мешканців-ініціаторів, пошук проектантів для розробки робочої документації та кошторисів та початок реалізації. Далі буде ще цікавіше :)


Дивіться також:

Результати воркшопу з перепланування дворів (ч. 2)


Результати воркшопу з перепланування дворів (ч. 1)


День сьомий. Завершальний
Tags: благоустрій, воркшоп, проект
Subscribe

 • Боржава - краса, яку не цінують

  Цього року ще не випадала нагода вибратися на природу, тому лишається смакувати фото з минулорічної прогулянки Боржавою, яка лишила приємні, хоча і…

 • Спільнокошт озеленення-2021 - є ідея

  Друзі, якщо ви скучили за спільнокоштами озеленення, то в мене є для вас хороша новина - ми знову збираємо гроші на висадку нових дерев. Важливо,…

 • Збираємо на заміну платана

  Думаю, ви пам'ятаєте прекрасні платани, яки ми завдяки спільнокошту посадили на проспекті Чорновола. Торік крайнє від залізничного мосту дерево…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments