alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Неелектричний Електрон


Це звучить трохи дивно, але тепер Електрон це не лише трамваї та тролейбуси, але й дизельні автобуси. З минулого тижня перші з них почали курсувати у Львові на маршруті 3А - із центру до торгового центру Кінг-Крос. Вчора вперше проїхався у одному з них.

2. Зовнішність впізнавана. Кузовні панелі максимально уніфіковані з тролейбусами. Найбільш помітні зовнішні відмінності - плоский дах без декоративних накладок згори та вентиляційні решітки на кормі.


3. На деяких машинах світлодіодне табло ще на налаштували, на інших воно вже працює. До речі, прозору накладку перед таблом вартувало би зробити ширшою за саме табло, адже з такого ракурсу вже не видно половини половини передньої цифри. Що там - трійка чи вісімка?


4. З повним салоном пасажирів фотографувати всередині було незручно. Загалом салон світлий зі вставками у колір кузова та поруччями з нержавійки.


5. Приємна деталь - скляні люки, завдяки яким в салоні відчутно світліше.


6. Нижня частина скляних дверей захищена зсередини металевою решіткою Завбачливо.


7. Салонне дзеркало.


8.


9. Кнопки сигналу до водія на зручній висоті, але є лише біля дверей. Під час поїздки чи не найбільше напрягало голосове озвучення "обережно, двері відчиняються/зачиняються" на кожній зупинці дзвінким жіночим голосом. Як на мене, це вже зайве. Але загалом враження приємні - зручне планування салону, великий накопичувальний майданчик, досить м'який хід, двигун працює не шумно. Чи надовго вони залишаться такими, тепер все залежатиме від обслуговування.
Tags: автобус
Subscribe

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Дуже багато неба

  Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments