alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

novobudovy.com - енциклопедія львівських новобудов


В обговореннях одного зі своїх недавніх постів про львівське будівництво я згадував, що беру участь у розробці сайту, присвяченому цій темі. На сьогодні сайт вже готовий і працює, тому саме час розповісти про нього. Отже - сайт має назву novobudovy.com .
Сайт являє собою базу даних львівських новобудов (в перспективі плануються і інші міста Західної України). На стартовій сторінці показано останні оновлення (нові об'єкти та з ті в яких оновленно інформацію чи фотогалереї).
До речі в шапці є лічильник, який показує, скільки будівель зараз є в базі. Зараз триває активна робота з наповнення сайту інформацією, тому ця цифра постійно зростає.


На сайті є окремі розділи присвячені житловим новобудовам, офісним центрам та торговим центрам.


Праворуч є меню пошуку, яке допоможе знайти потрібну будівлю, обираючи місто, район, стан будівництва та цінові межі. Можна також почати вводити назву і пошукова система навіть за кількома буквами підбере та запропонує можливі варіанти з наявних в базі об'єктів.


Ось так виглядає розділ присвячений торговим центрам. Забув сказати - клікнувши по кожному об'єкту в списку, можна перейти на його сторінку, ознайомитися з більш детальною інформацією та переглянути фото.


А цей розділ, мабуть, мій улюблений :) Тут можна переглянути розміщення всіх об'єктів на одній карті. Кожен тип нерухомості позначено окремим кольором. Житлові новобудови червоні, офіси - жовті, торгові центри - фіолетові, котеджі - зелені.


Карта підключена до Гугл Стріт Вью і, перетягнувши жовтого чоловічка на потрібне місце, можна роздивитися його майже як вживу.


А можна клікнути по кожній іконці і подивитися, яку будівлю вона позначає.


Ось так виглядає текстова частина сторінки об'єкту.


А так - графічна частина, у якій, зокрема, можна переглянути фото з будмайданчика.


Як можна помітити, в кожного об'єкта вказано компанії, які мають відношення до його будівництва. Є також і окремий розділ з переліком всіх компаній, що на даний момент є на сайті. І цей список, як і кількість об'єктів, постійно зростає.


Ось такий сайт.
Дякую всім за увагу.

Tags: будівництво, інтернет
Subscribe

 • Мої улюблені фото

  Днями гортав фото, які публікував у блозі минулими роками і звернув увагу, що деякі з них викликають більше емоцій, ніж інші, нагадуючи про момент…

 • Маленький не ювілей

  До речі, сьогодні якраз 4 роки, як я почав вести цей блог. Вагався, чи треба взагалі про це тут згадувати, бо дата ж не кругла, але таки черкану…

 • Каляки-маляки

  Нещодавно, готуючись до виступу на Тедексі, дістав з шухляди папку з дитячими та студентськими малюнками та пересканував деякі з них. Мабуть,…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments