alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Дощ


У Львові сьогодні цілий день ллє дощ, через що вулиці наповнилися водою, а соцмережі смакуванням зради. Чудово сьогоднішній день описав сайт UA-Review:

У Львові люди масово почали ходити по воді, що з’явилась по усьому місту внаслідок випадання дощу. Про це повідомляє мокрий перехожий.
За словами експертів, внаслідок дощу у Львові суттєво збільшилась кількість людей з парасолями. Крім того зросло число львів’ян, що ходять по вулиці із мокрими ногами.
Історики вважають, що така погода у Львові триває з 1256 року.


Найбільше шуму наробила фура, що провалилася у люк на свіжовідремонтованій вул. Стуса. Все це, звісно, неприємно, але невже таке трапляється лише у Львові? Давайте перевіримо.1. 3 липня 2016 року. Внаслідок проливних дощів затопило плошу Ринок у Кракові.


2. Жовтень 2015. Сильними дощами затопило Нью-Йорк.


3. Червень 2016. Потужна повінь у Парижі, найсильніша з 1910 року.


4. І ось ще таке фото. Прості мешканці Дрездена допомагають будувати захисні дамби на берегах Ельби під час повені у червні 2013 року.


5. Ще просили фотку з Копенгагена - ось, будь-ласка :) І цей список можна ще продовжувати і продовжувати. Всюди трапляються такі ексцеси - і вода деколи заливає вулиці та наносить на них бруду та мулу, і транспорт може зупинитися, і електрика пропасти. Потім це все, звісно, прибирають і відновлюють нормальне життя міста. Розчаровує не це, а сотні радісних коментарів в стилі у соцмережах. Цікаво, у Копенгагені та Парижі теж зловтішалися в стилі "Ура! управдом всрався"?


Ось, до речі, цікаве відео про зміни клімату з копенгагенського посилання.


Львівські фото звідси та звідси.

Tags: львів, люди, погода
Subscribe

 • Портрет львівського автомобіліста (ч.2)

  Пам'ятаєте, я робив опитування для львівських автомобілістів? Воно принесло досить цікаві результати і поки читав їх - виникли ідеї, що ще…

 • Спільнокошт велопарковок

  Зараз розкажу вам про ще один актуальний спільнокошт. Якщо ви регулярно їздите містом на велосипеді, то мабуть стикалися із ситуацією, коли у…

 • Портрет львівського автомобіліста

  Стало цікаво спробувати скласти портрет львівського автомобіліста, щоби краще зрозуміти, хто він, на чому їздить, наскільки часто використовує…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments