alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Дощ


У Львові сьогодні цілий день ллє дощ, через що вулиці наповнилися водою, а соцмережі смакуванням зради. Чудово сьогоднішній день описав сайт UA-Review:

У Львові люди масово почали ходити по воді, що з’явилась по усьому місту внаслідок випадання дощу. Про це повідомляє мокрий перехожий.
За словами експертів, внаслідок дощу у Львові суттєво збільшилась кількість людей з парасолями. Крім того зросло число львів’ян, що ходять по вулиці із мокрими ногами.
Історики вважають, що така погода у Львові триває з 1256 року.


Найбільше шуму наробила фура, що провалилася у люк на свіжовідремонтованій вул. Стуса. Все це, звісно, неприємно, але невже таке трапляється лише у Львові? Давайте перевіримо.1. 3 липня 2016 року. Внаслідок проливних дощів затопило плошу Ринок у Кракові.


2. Жовтень 2015. Сильними дощами затопило Нью-Йорк.


3. Червень 2016. Потужна повінь у Парижі, найсильніша з 1910 року.


4. І ось ще таке фото. Прості мешканці Дрездена допомагають будувати захисні дамби на берегах Ельби під час повені у червні 2013 року.


5. Ще просили фотку з Копенгагена - ось, будь-ласка :) І цей список можна ще продовжувати і продовжувати. Всюди трапляються такі ексцеси - і вода деколи заливає вулиці та наносить на них бруду та мулу, і транспорт може зупинитися, і електрика пропасти. Потім це все, звісно, прибирають і відновлюють нормальне життя міста. Розчаровує не це, а сотні радісних коментарів в стилі у соцмережах. Цікаво, у Копенгагені та Парижі теж зловтішалися в стилі "Ура! управдом всрався"?


Ось, до речі, цікаве відео про зміни клімату з копенгагенського посилання.


Львівські фото звідси та звідси.

Tags: львів, люди, погода
Subscribe

 • Збираємо на заміну платана

  Думаю, ви пам'ятаєте прекрасні платани, яки ми завдяки спільнокошту посадили на проспекті Чорновола. Торік крайнє від залізничного мосту дерево…

 • Збираємо гроші на догляд за спільнокоштовими деревами

  Садити дерева добре, але щоби вони добре росли та розвивалися, за ними потрібно ще й доглядати. За деревами, які були висаджені за рахунок…

 • Як озеленюють Краків

  Буває, що йдеш містом, дивишся довкола та розумієш, що щось пішло не так. Гарні дорослі дерева обрізаються до стану телеграфного стовпа, Молоді…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments