alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Діалог про дизайн міста


Скажіть, а вам подобається, як облаштовується місто? Маю на увазі те, якою плиткою вимощуються тротуари, які лавки, смітники та ліхтарі встановлюються на вулицях? Які дерева висаджуються?

Впевнений, що всі хочуть для свого міста найкращого. Щоправда в кожного є власне розуміння, що є найкращим і щоби звести все це докупи (чи хоча б почати це робити) важливо спілкуватися. Тому запрошую всіх на круглий стіл з виробниками елементів міського дизайну, який відбудеться цієї суботи з 11:30 до 14:00 у актовому залі львівського Палацу мистецтв, що на вул. Коперника. Організатори зустрічі ЛКП Інститут просторового розвитку та Управління економіки ЛМР.

Спеціальний гість дизайнер та урбаніст з Одеси Костянтин Ємельянов розкаже про дизайн-коди облаштування просторів Європейських міст, поділиться своїми знаннями щодо вигляду та технічних характеристик якісних елементів мощеня, освітлення, вуличних меблів, обмежувачів паркування, облаштування озеленення, тощо.


Також у аркаді Палацу мистецтв вже зараз можна побачити стенд з елементами вуличного дизайну, виготовленими львівськими виробниками. Приходьте :)


Tags: анонс, подія
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments