alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Скоро-скоро - осіння висадка-2016


Отже, на цю суботу плануємо перші висадки рослин, які закуплені за рахунок нашого цьогорічного спільнокошту. Загалом вже вдалося зібрати 50 200 грн. Перша партія рослин приїде з розсадника у Городку - частина піде у сквер на Японській, інша частина - у новий сквер на вул. Морозній на Сихові.
Нам будуть потрібні помічники на кожну з цих локацій :)  Хто має час та натхнення долучитися - зголошуйтеся у коментарях.


1. Тепер трохи детальніше. Ці рослини для скверу на вулиці Японській. Їх мають привезти туди цієї суботи, орієнтовно о 12:00.


2. Ось такий набір теж у цю суботу має приїхати на Морозну. Це саме ті дерева, про які я вже писав раніше.


3. Також вже оплачені, ось ці дерева. Платани мають поселитися на Руставелі 3, Чорновола 57 та у сквері на Свінціцького, але там перед висадкою ще мають забрати пні від старих дерев. Якщо х цим встигнеться на тижні, то можемо і їх садити вже цієї суботи. Як ні - то вже наступного тижня. Райські яблуні заплановані для алеї на вул. Пулюя, але там ще немає мощення, тому з ними доведеться почекати.


4. І останній поки оплачений рахунок. Ліквідамбар будемо садити у вірменському дворику замість зрізаної нещодавно липи. А от з колоновидними сакурами в нас вийшла накладка. Вони планувалися у алею на Пулюя. але днями виявилося, що там вже посадили дерева коштом міста, причому того самого виду і з того ж розсадника. Тепер питання - де посадити ці?


У залишку зараз маємо трохи менше 12 тис. грн.
Tags: озеленення, ініціатива
Subscribe

 • Двірцева майже всьо

  Проходив днями через Двірцеву з Чернівецькою та нестримався, щоби не пофоткати актуальний стан, а то в мене вічно купа фоток будівництва, а фото…

 • Портрет львівського автомобіліста (ч.2)

  Пам'ятаєте, я робив опитування для львівських автомобілістів? Воно принесло досить цікаві результати і поки читав їх - виникли ідеї, що ще…

 • Спільнокошт велопарковок

  Зараз розкажу вам про ще один актуальний спільнокошт. Якщо ви регулярно їздите містом на велосипеді, то мабуть стикалися із ситуацією, коли у…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments