alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Скоро-скоро - осіння висадка-2016


Отже, на цю суботу плануємо перші висадки рослин, які закуплені за рахунок нашого цьогорічного спільнокошту. Загалом вже вдалося зібрати 50 200 грн. Перша партія рослин приїде з розсадника у Городку - частина піде у сквер на Японській, інша частина - у новий сквер на вул. Морозній на Сихові.
Нам будуть потрібні помічники на кожну з цих локацій :)  Хто має час та натхнення долучитися - зголошуйтеся у коментарях.


1. Тепер трохи детальніше. Ці рослини для скверу на вулиці Японській. Їх мають привезти туди цієї суботи, орієнтовно о 12:00.


2. Ось такий набір теж у цю суботу має приїхати на Морозну. Це саме ті дерева, про які я вже писав раніше.


3. Також вже оплачені, ось ці дерева. Платани мають поселитися на Руставелі 3, Чорновола 57 та у сквері на Свінціцького, але там перед висадкою ще мають забрати пні від старих дерев. Якщо х цим встигнеться на тижні, то можемо і їх садити вже цієї суботи. Як ні - то вже наступного тижня. Райські яблуні заплановані для алеї на вул. Пулюя, але там ще немає мощення, тому з ними доведеться почекати.


4. І останній поки оплачений рахунок. Ліквідамбар будемо садити у вірменському дворику замість зрізаної нещодавно липи. А от з колоновидними сакурами в нас вийшла накладка. Вони планувалися у алею на Пулюя. але днями виявилося, що там вже посадили дерева коштом міста, причому того самого виду і з того ж розсадника. Тепер питання - де посадити ці?


У залишку зараз маємо трохи менше 12 тис. грн.
Tags: озеленення, ініціатива
Subscribe

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Дуже багато неба

  Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments