alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Піднажмем?


Дивно писати таке, коли за вікном все заметено снігом, але ми ще не висадили всі заплановані дерева. Під кінець тижня має трохи потеплішати і, сподіваюся, нам таки все вдасться. Також є деякі місця, для озеленення яких потрібно ще підзбирати трохи коштів - зараз розкажу про них детальніше.

1. Перше місце, куди є ідея досадити рослинності це свіжовідремонтований сквер на вул. Свенціцького, де днями встановили нові лавки. Сюди ми пропонуємо посадити ялину звичайну Кранстонії (1 шт. за 1430 грн), бересклет крилатий (1 шт. за 1530 грн) та юкку нитчасту (5 шт. по 130 грн) - загалом 3610 грн (все Клуб Рослин). Також сюди переїде один вже оплачений платан, який спочатку планувався на Чорновола 57, але під який адміністрація так і не підготувала місце.


2. Наступна точка - вул. Богдана Хмельницького біля церкви Миколая. Тут є три порожні лунки, куди можна посадити нові дерева. Пропозиція - робінії по 2000 грн. за штуку (Еліт Флора)


3. І наостанок - новий острівець на розі Київської та Русових. Кошторисом ремонту вулиці тут передбачено лише газон, але є можливість зробити щось суттєвіше. Пропозиція - один каштан Бріотті (2800 грн) та кущі барбариса Тунберга (15 шт. по 160 грн).


Загалом на ці локації виходить 14 810 грн. (3610+6000+5200). Зараз ми маємо залишок 5 тис. на рахунку та ще 6 тис. готівкою - вони підуть (частково вже пішли) на оплату доставки та всяких технічних матеріалів (рейок, мотузок, дренажу та іншого). Відповідно, щоби могти оплатити все, про що я писав вище, потрібно дозбирати ще 10 тис. грн. І ще щоби погода над нами змилостивилася.

До речі, яке з цих трьох місць ви вважаєете пріорітетнішим?

В першу чергу потрібно озеленити

сквер на Свенцицького
5(21.7%)
лунки на Богдана Хмельницького
4(17.4%)
Острівець на Київській
14(60.9%)

Дивіться також:

Спільнокошт озеленення-2016
Tags: озеленення, питання, спільнокошт
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments