alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Спільнокошт озеленення-2016: підсумки року


Ну що, леді та джентльмени, цьогорічну кампанію народного озеленення можна вважати завершеною, час підбивати підсумки. Детальну таблицю з витратами ви можете переглянути у цій таблиці. Загалом цьогоріч вдалося зібрати 56 тис. 450 грн., з яких ми 48 800 грн. витратили на саджанці і ще трохи менше 5 тис. грн. на інструменти, матеріали та доставку.  Невикористаними наразі залишилися 2 831 грн. 0крім цього коштом спонсорів було закуплено дерева у сквер на Морозній (27 тис. грн.) ,площу біля цирку, площу Музейну та вул. Газову. Загалом - 73 дерева та великих кущі, не рахуючи зовсім невеликих рослин типу барбарису та спіреї.

З оплачених рослин наразі не посаджені 4 сакури амонагава, ліквідамбар та тис ягідний. Сакури планувалися на вул. Руставелі та біля Добробуту і їх не встигли посадити через похолодання - надолужимо вже навесні. Ліквідамбар мав оселитися у вірменському дворику, але виявилося, що там невдовзі планують почати реставрувати фасад будинку, тому краще почекати, поки ті роботи завершаться, щоби не ризикувати недешевим саджанцем.

 Ось такий цьогоріч вийшов результат. Велика подяка всім, хто допоміг його досягти. Під катом більше картинок.

2. Площа перед цирком.


3. Мабуть, найважчою виявилася ця сосна чорна на Морозній.


4. Того ж дня, що на Морозній, ми висаджували нову зелень і на Японській.


5. Райські яблуні у алеї на Пулюя.


6. Платан в сквері на Свенціцького.


7. Ще пара на початку вул. шота Руставелі на місці зрізаних тополь.


8.


9. І ще один платан на пл. Вишиваного.


10. Острівець на вул. Київській. Тут ми посадили один каштан та 15 барбарисів.


11.


12. На жаль, серед мешканців Київської знайшлися злодюжки, які не соромляться красти рослини. Наразі зникли три, але інтуїція підказує мені, що це ще не кінець.


13. На вул. Богдана Хмельницькго біля церкви Св. Миколая з'явилося три робінії. Одна з них, кажуть, трохи похилилася треба поправити.


14.


15. А це порожні лунки біля ринку Добробут, яким доведеться почекати на свої сакури амонагави до весни. На цьому наразі все. Лишилося відчуття, що посадили ніби не так багато, можливо тому, що одного великого об'єкта було багато дрібніших, але загалом результат ніби вийшов непоганим. А ви як вважаєте? Які ваші думки, зауваження, пропозиції?Дивіться також:

Спільнокошт озеленення-2016


Як впіймати двох зайців


Біля цирку


Музейна стала зеленішоюTags: львів, озеленення, спільнокошт, ініціатива
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments