alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Дороги в Нідерландах


Готуючи інший допис, натрапив на підбірку фотографій різноманітних доріг та автобанів у Нідерландах і зрозумів, що залип. Подумалося, що варто поділитися цією інженерною красою з вами. Запрошую до перегляду.

Відразу зазначу, що фото не мої, а взяті звідси.

2. Для початку історичне фото. Неподалік порта Роттердам на одному з мостів деякий час діяла спільна автомобільно-залізнична смуга. Її запустили у 1967 році, а перестали використовувати у 1980-х після побудови поряд автомобільного тунелю.


3. Оновлений міст Тацитус через річку Ваал поблизу міста Nijmegen


4.


5. Будівництво акведука (дорога проходитиме під каналом) у місті Leeuwarden. Роботи тут сильно відстають від графіка через не пердбачені проблеми з грунтами.


6. Міст у місті Алфен-на-Рейні. Його основне завдання - обслуговувати промисловість на протилежному від міста березі річки, та відводити важку техніку від центру міста. Його збудували за два роки.


7.


8. Акведук Gouwe та новий міст Амалія у місті Waddinxveen, що неподалік Гааги.


9. Інший ракурс. Що цікаво, міст над річкою є новішим, ніж акведук поряд.


10. Туннель Кетель у Роттердамі. Загалом до національної дорожньої мережі входять 18 туннелів і ще 6 є заплановані чи в процесі будівництва. Найновіші туннелі розраховані на максимальну висоту транспорта 4,7 метра.


11. Будівництво акведука у місті Гарлінген.


12.


13.


14. Перетин трас A7/N7 та N372 у Гронінгені.


15. Хвилинка статистики. Згідно даних Європейської ради транспортної безпеки, у Нідерландах один з найменших відсотків смертельних випадків на мільйон населення, але при цьому найбільший відсоток серйозних травм. (Щоправда в Румунії при цьому важких травм немає взагалі? Шось тут не те)


16. Міст Keizersveer через річку Маас.


17. Ще один міст через Маас - Merwede. Зараз він закритий для вантажівок через ремонтні роботи.


18. Він же у 1961-му.


19. Міст через канал Дронгелен під час заміни 2015 року.


20. Міст Дінтелхавен у порту Роттердама. З прольотом у 192 метри він є найдовшим бетонним балочним мостом у Нідерландах.


21. "Вологий екодук" через трасу А4 поблизу Делфта.


22. Корок на під'їзді до моста Мерведе. Другий міст поряд планують побудувати у наступні кілька років.


23. Турбо-рандебаут на перетині з трасою А4.


24. Зона відпочинку водіїв у порту Роттердама.


25. Міст Розеноорд через річку Амстел у Амстердамі. Перший автомобільний проліт збудували у 1981 році, а вже у 1989 - другий поряд. Залізничні секції побудовані у 1989 та 2016 роках.


26. Те ж місце наприкінці 1980-х років.


27. Траса А10 та залізничний коридор поблизу амстердамського виставкового та конгрес-центру.


28. Фрагмент траси Амстердам-Схіпхол-Алмере. Старий автобан з розвідним мостом далі від нас на даний момент вже демонтували.


29. Пункт відпочинку для водіїв-далекобійників.


30. Демонтаж старого шляхопроводу в процесі реконструкції. Видно, як уламки поливають водою, щоби не піднімалася пилюка.


31. Розподіл інфраструктурного фонду бюджета Нідерландів на 2017 рік.


32. Найстаріша у Нідерландах розв'язка "лист конюшини" 1967 року, над якою невдовзі пройде нова автострада А9.


33. Вид в протилежну сторону. Видно, як залізничні колії пірнають під землю, щоби пройти просто під аеропортом Схіплол вдалині.


34. Паралельний канал з шістьма мостами над ним вздовж річки Ваал у місті Nijmegen для зниження рівня води під час повеней. Проект "Room for the river" є одним з найбільших просторових проектів у сучасній історії Нідерландів. В його рамках будують додаткові канали та стави для відводу повеневої води з мостами, дорогами та всім необхідним. Більшість робіт виконали з 2005 по 2016 рік, але деякі проекти ще триватимуть до 2019. Загальни бюджет становить 2,3 млрд. євро на 30 окремих менших проектів.


35. Покинутий міст через річку Лек 1936 року поряд зі своїм новим колегою (1999-2004).


36. Наслідок потужних злив на автобані неподалік німецького кордону.


37. Місток для білочок за 144 тис. євро. Голандці у інтернетах жартують, що за минулий рік ним скористалися аж три білочки.


38. Ну і на цій оптимістичній ноті, мабуть, зупинюся. Дякую всім за увагу :)


Дивіться також:

Колеса Голландії


Залізничні Нідерланди

Tags: дорога, нідерланди, інфраструктура
Subscribe

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Дуже багато неба

  Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments