alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Дні шостий - дев'ятий. Баден-Баден - Фрайбург - Цюріх - Ліхтенштейн - Зальцбург - Львів


Кілька днів темп подорожі та якість інтернету не давали можливості описувати хід подій, тому ось короткий зміст кількох попередніх днів. На фото вище - автобусне депо Баден-Бадена, у якому прописані 45 автобусів.

Підтримка експедиції - компанія Еко-Дім та Львівська міська рада.2. Баден-Баден, звісно, славиться не автобусами, а курортними умовами. На фото центральна алея, яку зараз готують до присвоєння їй статусу пам'ятки ЮНЕСКО.


3. Неймовірної краси дорога через Шварцвальд на виїзді з Баден-Бадена.


4. Новий житловий район Фрайбурга, який не лише не споживає електроенергії з міських мереж, а й експортує туди свої надлишки.


5. Трамвайна колія у Фрайбургу такої ж ширини, як у Львові - метрова. Центром течуть невеликі струмки. Цікаво, чи часто у них хтось провалюється?


6. Сільська дорога біля кордону Німеччини та Швейцарії.


7. Водоспад на річці Рейн у Швейцарському місті Шаффгаузен.


8. Цюріх.


9. Острівець з деревами на головній магістралі Ліхтенштейна.


10. Закритий на обслуговування тунель у Австрії по дорозі на Зальцбург. Трохи здивувала повна відсутність інформації про те, наскільки часу закрили проїзд. Працівник хостелу на рецепції потім щиро дивувався - "Але навіщо ви поїхали через гори? Там же купа тунелів і ліміт швидкості 80."


11. Привокзальна площа Зальцбурга.


12. Загалом австрійський Зальцбург виявився неймовірно живописним містом.
На цьому наша експедиція добігла завершення. Сьогодні вночі ми повернулися до Львова. Попереду написання більш детальних розповідей і є ідея організувати відкриту зустріч, на якій показати найцікавіше. Як вам така ідея? І про що ви би хотіли погворити в першу чергу?Tags: мандри, транспорт, інфраструктура
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 24 comments