alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Зупинка не діє 2.0


Ви мабуть пам'ятаєте про розроблений торік інформаційний чохол "Зупинка не діє", що кілька місяців висів на площі Соборній. Тепер ми спільно з Єгором Калібердою підготували та роздрукували новий варіант банера, врахувавши зауваження київського дизайнера Ігоря Скляревського. Але головне тут не вдосконалений дизайн банера з акуратнішою версткою, а те, що паралельно було розроблено ще й спеціальну інтернет-сторінку, на якій будуть відображатися всі зміни у маршрутах львівського громадського транспорту, пов'язані з ремонтними роботами. Посилання на цю сторінку також з'явилося на новому банері.

2. Нову версію банера вирішили вішати на кінцевій трамваїв на площі Двірцевій, куди найближчі місяці трамваї не ходитимуть через ремонт колій на Чернівецькій.


3. Вихідна диспозиція.


4. Ось він, наш красунчик.


5. Монтаж банера тут ускладнювало дзеркало над знаком, тому його довелося робити трохи іншої форми - зі згином збоку, а не згори.


6. До основи чохол кріпиться пластиковими хомутами через металеві люверси.


7. Єгор Каліберда цього вечора був на висоті :)


8.


9. Кінцевий вигляд. Тепер Львівавтодор планує замовити ще 10 чохлів такого плану для розміщення на інших недіючих зупинках.


10. І тепер найголовніше у всій цій історії. На вже відомому львів'янам сайті lad.lviv.ua з'явився розроблений Єгором Калібердою окремий розділ lad.lviv.ua/tmp, на якому зібрано інформацію про всі маршрути громадського транспорту, які змінено через будівельні роботи. Для любителів набирати адресу вручну є текстове посилання, поруч є куар-код, який веде на ту саму сторінку.


11. Ось виглядає сайт. На ньому відображено лише ті маршрути, у яких є якісь зміни. Маршрути можна переглядати за видами транспорту чи за вулицями, які ремонтуються. Є також англомовна версія, що має трохи полегшити життя іноземним туристам. Маємо сподівання, що цей невеличкий сервіс допоможе львів’янам та гостям міста отримувати актуальну інформацію про зміни маршрутів трамваїв, тролейбусів та автобусів під час ремонтних робіт у місті.


12. Ось така новина. Вже йдучи з площі, здалеку побачили, як туристи з рюкзаками підійшли до знаку та почали сканувати куар-код телефоном. Користуйтеся і ви та розкажіть про нього друзям :)


Дивіться також:

Зупинка не діє


Правка Скляревського


Табло прибуття у кишені

Tags: навігація, транспорт, ініціатива
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments