alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Весільний подарунок


Взігалі-то ця висадка відбулася ще два тижні тому - 5 червня, але виходить так, що показати, як все відбувалося, стало можливим лише зараз. Справа в тому, що частина дерев була весільним подарунком і нас попросили до певної дати не публікувати фотографій, щоби молодята не зраділи раніше, ніж задумано :) Зараз ключова дата вже пройшла і вже можна опублікувати невеликий репортаж.
Всі фото у цьому дописі, (крім другого) зроблені Єгором Калібердою.

2. Першим ділом хотів би подякувати Галицькій районній адміністрації, яка дуже оперативно виділила робітників та техніку на підготовку лунок для дерев та завезення родючого грунту.


3. У день висадки ми першим ділом взялися за встановлення тримачів для дерев. Самі тримачі знову замовили у Рівному.


4. Збирання вертикальних стійок.


5. Оскільки свіжозавезений грунт був ще м'яким, ми вирішили обійтися без оренди мотобура та вирити ями для занурення опор лопатами та руками. Перед початком роботи я очікував, що цей етап забере значно більше часу та сил. Насправді ж все вийшло не так страшно.


6. Дерева весь цей час чекали у дворику ратуші, тому картина нагадала деяким перехожим анекдот про робітників, які викопували і відразу закопували ями - "просто той, хто мав садити дерево, не вийшов на роботу."


7. "Вчися добре, синку, а то теж будеш рачки вручну ями копати."


8.


9. Принесли дерева. Для спостерігачів стало більш зрозуміло, що відбувається.


10. Перше дерево пішло. Класно, що прийшло багато людей і робота йшла дуже бадьоро.


11.


12. Все дуже серйозно.


13. Фінальний штрих - фіксація дерева гумовим джгутом.


14. І кінцевий результат. Знаю, ви давно хочете спитати "а що це за дерева?" - так ось це рожевоцвітні глоди. Навесні вони гарно квітнуть рожевим (логічно), а потім на них з'являються дрібі червоні ягоди, якими взимку можуть харчуватися дрібні птахи. На жаль, після висадки одне з дерев почало хандрити і ми намагаємося привести його до тями, підливаючи укорінювачем. Сподіваюся, воно таки оклигає.


15. Грунт поки залишили відкритим. Після того, як він всядеться, можна буде накрити його агроволокном та засипати корою.


16. Тепер тут ось так. Як на мене, відразу стало трохи затишніше та людяніше. Дякую всім, хто долучився до співфінансування та фізичної праці.


Дивіться також:

Стартує озеленення площі Яворського


Модель для збирання
Tags: озеленення, спільнокошт, ініціатива
Subscribe

 • Де краще робити виділенку - збоку чи по центру?

  Для того, щоби громадський транспорт їздив швидко та без перешкод, йому у багатьох випадках не обійтися без виділених ліній. Але як саме ці лінії…

 • А це точно Сихів?

  Проект пішохідної алеї на вулиці Вернадського, над яким я працював у Інституті просторового розвитку, напевно один з моїх улюблених. До…

 • Міста після пандемії - що зміниться?

  Хочеш чи не хочеш, а панедемія коронавірусу це світова топ-тема останніх місяців. Всім кортить дізнатися, коли це все закінчиться та яким буде світ…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments