alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

З лопатами під дощем


Погодка вчора була зовсім нельотна - надокучливий дощ, вітер, під ногами болото - ідеальний день, раз взяти лопати та посадити ще кілька дерев. Цього разу замінювали дерева, які були поламані чи засохли у попередні роки. Разом із нами місив болото ландшфатний архітектор з Британії Кайл Галахер, який зараз живе у Львові. До речі, можете спробувати знайти його на цьому фото :)

2. Почали із заміни берези на Чорновола 45. Рік тому там зламали дві берези, одна з них віджила, а ось друга таки загинула. Замість неї ми посадили клен друмонді.


3. Наступна заміна - платан, який цього літа поламав буревій.


4. Попереднє дерево вже добряче вкорінилося і щоби дістати його пень, довелося попітніти. До речі, від мішковини та сітки, у які запаковують кореневі систему під час транспортування, після двох років у землі не лишилося і сліда.


5. Методом спроб та помилок ми прийшли до висновку, що найкраще вставляти опори в яму одночасно з деревом і вже потім засипати землею, бо вбивати їх потім молотком довго і напряжно, а засвердлювати мотобуром - довго, шумно, напряжно і дорого.


6.


7. Вхух - і Юра Квасняк вже позує на фоні щойно посадженого болотного дуба у сквері на вул. Маланюка.


8. Наостанок залишили ще один платан на Руставелі-Петрушевича. Окрема подяка садовому центру Еліт-Флора, який надав саджанець для заміни безкоштовно.


9. Сусідній платан почувається добре - на ньому навіть видно кілька плодів. Щоби йому стало ще краще, ми додали у лунку нового субстрату.


10. На цьому із цьогорічними висадками завершуємо. За кількістю зібраних грошей він став рекордним - загалом за цей рік наш затишний спільнокошт зібрав понад 100 тис. грн. Більш точну калькуляцію я підіб'ю трохи згодом, наразі хотів би просто подякувати всім, хто допомагав фінансово, руками, головою, транспортом і просто добрим словом. 

Tags: озеленення, спільнокошт
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Боржава - краса, яку не цінують

  Цього року ще не випадала нагода вибратися на природу, тому лишається смакувати фото з минулорічної прогулянки Боржавою, яка лишила приємні, хоча і…

 • Портрет львівського автомобіліста (ч.2)

  Пам'ятаєте, я робив опитування для львівських автомобілістів? Воно принесло досить цікаві результати і поки читав їх - виникли ідеї, що ще…

 • Спільнокошт велопарковок

  Зараз розкажу вам про ще один актуальний спільнокошт. Якщо ви регулярно їздите містом на велосипеді, то мабуть стикалися із ситуацією, коли у…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments