alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

З лопатами під дощем


Погодка вчора була зовсім нельотна - надокучливий дощ, вітер, під ногами болото - ідеальний день, раз взяти лопати та посадити ще кілька дерев. Цього разу замінювали дерева, які були поламані чи засохли у попередні роки. Разом із нами місив болото ландшфатний архітектор з Британії Кайл Галахер, який зараз живе у Львові. До речі, можете спробувати знайти його на цьому фото :)

2. Почали із заміни берези на Чорновола 45. Рік тому там зламали дві берези, одна з них віджила, а ось друга таки загинула. Замість неї ми посадили клен друмонді.


3. Наступна заміна - платан, який цього літа поламав буревій.


4. Попереднє дерево вже добряче вкорінилося і щоби дістати його пень, довелося попітніти. До речі, від мішковини та сітки, у які запаковують кореневі систему під час транспортування, після двох років у землі не лишилося і сліда.


5. Методом спроб та помилок ми прийшли до висновку, що найкраще вставляти опори в яму одночасно з деревом і вже потім засипати землею, бо вбивати їх потім молотком довго і напряжно, а засвердлювати мотобуром - довго, шумно, напряжно і дорого.


6.


7. Вхух - і Юра Квасняк вже позує на фоні щойно посадженого болотного дуба у сквері на вул. Маланюка.


8. Наостанок залишили ще один платан на Руставелі-Петрушевича. Окрема подяка садовому центру Еліт-Флора, який надав саджанець для заміни безкоштовно.


9. Сусідній платан почувається добре - на ньому навіть видно кілька плодів. Щоби йому стало ще краще, ми додали у лунку нового субстрату.


10. На цьому із цьогорічними висадками завершуємо. За кількістю зібраних грошей він став рекордним - загалом за цей рік наш затишний спільнокошт зібрав понад 100 тис. грн. Більш точну калькуляцію я підіб'ю трохи згодом, наразі хотів би просто подякувати всім, хто допомагав фінансово, руками, головою, транспортом і просто добрим словом. 

Tags: озеленення, спільнокошт
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Португальські канікули

  Давно хотів побувати у Поргугалії і ось нарешті вдалося це зробити. Я одночасно і багато чув про цю країну, і майже нічого про неї не знав, тому…

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments