alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

З лопатами під дощем


Погодка вчора була зовсім нельотна - надокучливий дощ, вітер, під ногами болото - ідеальний день, раз взяти лопати та посадити ще кілька дерев. Цього разу замінювали дерева, які були поламані чи засохли у попередні роки. Разом із нами місив болото ландшфатний архітектор з Британії Кайл Галахер, який зараз живе у Львові. До речі, можете спробувати знайти його на цьому фото :)

2. Почали із заміни берези на Чорновола 45. Рік тому там зламали дві берези, одна з них віджила, а ось друга таки загинула. Замість неї ми посадили клен друмонді.


3. Наступна заміна - платан, який цього літа поламав буревій.


4. Попереднє дерево вже добряче вкорінилося і щоби дістати його пень, довелося попітніти. До речі, від мішковини та сітки, у які запаковують кореневі систему під час транспортування, після двох років у землі не лишилося і сліда.


5. Методом спроб та помилок ми прийшли до висновку, що найкраще вставляти опори в яму одночасно з деревом і вже потім засипати землею, бо вбивати їх потім молотком довго і напряжно, а засвердлювати мотобуром - довго, шумно, напряжно і дорого.


6.


7. Вхух - і Юра Квасняк вже позує на фоні щойно посадженого болотного дуба у сквері на вул. Маланюка.


8. Наостанок залишили ще один платан на Руставелі-Петрушевича. Окрема подяка садовому центру Еліт-Флора, який надав саджанець для заміни безкоштовно.


9. Сусідній платан почувається добре - на ньому навіть видно кілька плодів. Щоби йому стало ще краще, ми додали у лунку нового субстрату.


10. На цьому із цьогорічними висадками завершуємо. За кількістю зібраних грошей він став рекордним - загалом за цей рік наш затишний спільнокошт зібрав понад 100 тис. грн. Більш точну калькуляцію я підіб'ю трохи згодом, наразі хотів би просто подякувати всім, хто допомагав фінансово, руками, головою, транспортом і просто добрим словом. 

Tags: озеленення, спільнокошт
Subscribe

 • Перші підземні смітники у Львові

  Сьогодні у Львові відкрили перший майданчик з підземними смітниками, ємності яких повністю знаходяться під землею. Якщо придушити у собі порив до…

 • Анатомія німецького ремонту

  Натрапив якось на одному німецькому форумі на величезну підбірку фото дорожніх ремонтів у Ляйпцигу. Там майже безкінечно можна роздивлятися…

 • Словенська клумба

  Колись я вже писав про реконструкцію вулиці у словенській Любляні та облаштування там місць для висадки дерев. Нещодавно побачив там цей процес на…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments