alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Прогулянка Львовом №40


Пішли може трохи прогуляємося містом, м?


2. Приємно просто так взяти і зустріти білку просто посеред свого спальника.


3. Вид вздовж трамвайнрго мосту через Володимира Великого. Як виявилося, трамваї не ходили, так що зараз про підемо по ньому пішки.


4. Тут в нас росте ціла Америка (це житловий комплекс так називається). Якщо ще років 5 тому новобудови вищі 10 поверхів були рідкістю, то тепер висота у 16-18 поверхів стала звичним явищем.


5. Сам міст нагорі виглядає так. До речі, нерідко бачу, як ним їздять над перехрестям роверисти. Подумалося, що може б оцю смугу праворуч заасфальтувати, щоби пересування нею було безпечним? (Входить урбаністичний патруль, чути постріли)


6. Пройшов повз ЖК Оселя Зла Добра Оселя. З позитиву - на першому поверсі тут комерційні приміщення з входами в нуль. А от перед ним... Як на мене, ширини тротуару тут категорично недостатньо - він мав би бути завширшки принаймні до зовнішнього краю припаркованих вздовж нього автомобілів та з лунками для дерев. Добре, що велодоріжкою ніхто не їздить і можна спокійно ходити ще й нею. Я вже не кажу, що паркувальні проблеми комплексу тут в принципі вирішені за рахунок вуличної території довкола.


7. Двір всередині, до слова, виглядає так. Акустика така, що кожне закривання дверей авто підсилюється луною та долітає у кожний куток.


8. Вид згори. У дворі біля перших секцій навіть посадили дерева, але потім на це чомусь махнули рукою. Щоправда у своєму наступному об'єкті цей забудовник вже робить повністю пішохідний двір без машин.


9. Дитячі майданчики опинилися на антресолях парковки по центрі подвір'я.


10. Ці будинки поряд будує той же забудовник.


11. Виявляється газова труба на фасаді може бути не жовтою.


12. Тут на фасаді вже посадили дерева, але сам тротуар не сильно ширший.


13.


14. Реклама, що може знести дах.


15. Спускаємося вниз по вул. Кн. Ольги. До речі, її ремонтували ще у 2009 і покриття дося виглядає так.


16. Вул. Вітовського.


17. Відреставрована стіна монастиря Св. Лазаря на вул. Коперника.


18. Поруч зараз реставрують фонтан.


19.


20.


21.


22. Очікую появи тут великої кількості пінопластової ліпнини.


23. Зовсім неподалік милий будинок з нехарактерними для Львова фронтонами.


24. Як добре, що у Львові не склять бадкони у старих будинках так масово, як у Києві, наприклад. Багатьох таки шось стримує від цього.


25. Нещадно випиляли чиюсь поезію. Вірш-то хоч хороший був?


26. Вул. Грушевського.


27. Можна було би домовитися та зробити спільний проїзд, а звільнену таким чином територію використати для чогось іншого (наприклад парковки), але ні.


28. Наш платан на Руставелі. З плодами.


29.


30. А чи не варто у зв'язку з перекриттям цієї частини вул. Франка для приватного транспорту, забрати тут паркан та облаштувати перехід? Так пішоходи зможуть переходити вулицю, не перетинаючись з легковиками, які повертають на Франка з вул. Шухевича.


31. Наскільки просторіше стало після того, як забрали літній майданчик.


32. Тонка жовта лінія, за яку не повинні виступати торговці квітами, вже майже стерлася.


33.


34.


35.


36. Колись група Дайте пройти активно боролася проти такого паркування, але останнім часом це якось притихло. Як гадаєте, це проблема перестала бути настільки гострою чи просто всім набридло?


37.


38. Новий острівець безпеки на Саксаганського.


39. Поруч біля пам'ятника Грушевському зробили пониження на пішохідному переході. Дуже доречно, бо раніше тут, здається, були найвищі бордюри у центрі Львова.


40. На одному з кленів на площі Галицькій птахи звили гніздо.


41.


42. На цьому все.

Tags: львів, прогулянка
Subscribe

 • Як озеленюють Краків

  Буває, що йдеш містом, дивишся довкола та розумієш, що щось пішло не так. Гарні дорослі дерева обрізаються до стану телеграфного стовпа, Молоді…

 • Миле нашому серцю

  Міста східної Польщі це така собі зона акліматизації для наших співвітчизників на шляху до омріяної Європи. Тут вже є гроші на різні досить великі…

 • Чому надземні переходи не зроблять місто кращим?

  Нещодавно у Львові зареєстрували петицію, автор якої пропонує побудувати на проспекті Червоної Калини надземні пішохідні переходи замість замість…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments