alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Конкурс брендування 2.0?


Тут таке діло. Якось абсолютно несподівано для мене знову виринула тема брендування громадського транспорту. Днями якраз мав розмову стосовно цього. Місто планує замовляти досить велику партію нових автобусів, трамваїв та тролейбусів (мова йде загалом про кілька сотень) і у техзавданні буде прописуватися також і кольорове вирішення та інші речі.

Відповідно питання - яким це рішення має бути? Можливо це той самий жовтий колір, а може і ні. Коротше, виглядає так, що назріває спроба №2. Під час зустрічі я розказав про досвід та факапи попередньої спроби.
Загалом, як на мене, є два важливих моменти. Перший - ініціатива у цьому процесі має йти від управління транспорту та/або міських компаній перевізників. Інакше це все не має жодного сенсу. І другий - намагатися протягнути чи якось пристосувати результати попередньої спроби було би неправильно. Двічі в одну річку не ввійдеш. Краще обнулити процес та запустити його з чистого аркуша.

Наразі домовилися на наступному тижні організувати зустріч (попередньо у наступний вівторок на 17:00, місце ще буде уточнюватися) із потенційно зацікавленими дизайнерами, щоби почути їхню думку, що важливо врахувати і зробити, щоби їм в принципі було цікаво брати у цьому участь.

Тому якщо ви дизайнер - зголошуйтеся у коментарях. А якщо знайомі з дизайнером - перешліть їм цей пост. Раптом їх зацікавить :)Дивіться також:

Конкурс брендування громадського транспорту - пропозиції дизайнерів, голосування


Естонська розмальовка
Tags: дизайн, ліврея, транспорт
Subscribe

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Дуже багато неба

  Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments