alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Про міжсезонний догляд за спільнокоштовими деревами


Правильний догляд за молодими деревами - запорука їхнього здоров'я і довголіття. Саме тому ми щосезону замовляємо догляд за деревами, які були висаджені за рахунок спільнокошту. Їх вже є близько 200 штук і навіть просто обійти їх всі займає чимало часу, не говорячи вже про обрізку, обробку пошкоджень та лікування від шкідників. Цьогоріч вкотре цим зайнявся Микола Синютка з колегами, який професійно займається ландшафтним дизайном та доглядом за приватними ділянками. За цю роботу з рахунку спільнокошту пішло 7500 грн.
У мене вже не раз питали, чи ця обрізка була запланованою, тому, мабуть, цей пост дуже потрібний.

2. Поки дерева молоді, важливо вчасно забирати гілки, які ростуть "не туди", труться одна об одну чи занадто загущують крону. Це на порядок зменшує ймрвірність проблем у майбутньому.


3. Платани на Чорновола почувають себе прекрасно. Загалом з усіх посаджених за ці роки спільнокоштоваих дерев найкраще почувають себе платани, робінії та сакури (включно із тими, що на Городоцькій. Якщо порівняти із деревами без догляду через дорогу, можна наочно побачити, наскільки сильний ефект дає внесення добрив та вчасна правильна підрізка.


4. Кулясті робінії (в народі акації) виявилися одними із найневибагливіших та витриваліших дерев.


5.


6. Глоди на Яворського також підстриглися.


7. Платан біля готелю Львів.


8. У райських яблунь на Пулюя виявилося дуже багато поламаних гілок. І загалом цей вид дерев, як виявилося, почуває себе в місті не дуже добре - у різних локаціях він однаково повільно росте. Ще у деяких дерев стовбур знизу виявився пошкодженим газонокосильниками.


9.


10. Ще досить проблемними виявилися хвойні. Майже на всіх виявилися паразити різного рівня фатальності.


Ось така картина. По деяких деревах весна покаже, як вони прокинуться і будуть себе почувати, тому пізніше буде краще видно картину і можна буде планувати що і скільки потрібно замінювати.

Дивіться також:

Як посадити дерево у місті - інструкція з картинками

Tags: озеленення, спільнокошт
Subscribe

 • Інженерія та естетика

  Зараз триває реалізація проекту по заміні тролейбусної контактної мережі на вулиці Кульпарківській на нову та сучасну. В принципі це суто технічний…

 • Спільнокошт велопарковок

  Зараз розкажу вам про ще один актуальний спільнокошт. Якщо ви регулярно їздите містом на велосипеді, то мабуть стикалися із ситуацією, коли у…

 • Потрібні не лише велодоріжки

  Пандемія помітно вплинула на транспортні звички львів'ян та виявила проблеми, які ще рік тому здавалися віддаленим майбутнім. Зараз дуже багато…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments