alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Про тимчасову навігацію на Двірцевій (і не тільки)


Під час вуличних реконструкцій звичні шляхи, якими ходять люди, змінюються і це призводить до численних незручностей. Це особливо відчутно на таких великих транспортних вузлах, як площа перед вокзалом. Зараз набирають обертів роботи перед львівським вокзалом і щоби не було як завжди, ми підготували навігаційні банери, які показують як ходити і де що знаходиться. Такий банер стоїть біля кожного виходу на площу та показує її приблизно з такого ракурсу, з якого її бачить людина, що має полегшити орієнтування.
Поки що зона робіт не така велика і основні точки притягання знаходяться на звичним всіх місцях, але скоро все має змінитися, тому наступна версія банерів вже у роботі - приймаються зауваження до їхнього наповнення.

2. Такий банер стоїть навпроти центрального виходу з вокзалу. Сподіваюся, він допомагає орієнтуватися багатьом пасажирам.


3. Вже невдовзі територія робіт буде виглядати так. Важлива зміна - міжміські автобуси будуть відправлятися не з-під автостанції, а з тимчасового майданчика на території паркінга залізниці (блакитна пляма). Картинка ще у процесі роботи і умовні позначення додадуться.


4. Ще трохи фоток процесу. Вид на будмайданчик та повний місяць із вікна вокзалу.

5. Хідник вздовж станції.

6. Часто питають - "Та нашо взагалі велодоріжка на вокзал? Та хто туди взагалі ровером їздить?" Як бачите, хтось таки їздить.


7. На автобусній зупинці перестелили асфальт і звідси нарешті зникли ями, крізь які останнім часом автобуси вже ледь проїжджали.


8. Ось така картина.


9. Люди із нетерпінням чекають на оновлену зручну площу Двірцеву.


Дивіться також:

Зупинка не діє

Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments