alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Мої правила подорожей


Тут днями, як виявилося, промайнув міжнародний день туризму і я згадав, що якось хотів написати про ти, які правила подорожі я виділив для себе. Тоді це так нічим і не закінчилося, бо назбирати круглих 10 пунктів так і не вийшло. Навіть опитування друзів нічого не дало. Тому мій список буде дуже коротким, але кожен пункт справді на вагу золота. Користуйтеся на здоров'я :)

1. Є можливість сходити у туалет - сходи у туалет. Навіть якщо здається, що не дуже треба. Ніколи не знаєш, що може статися попереду - багатогодинна черга на кордоні, автобус із непрацюючим туалетом чи труднощі з потраплянням до зйомної квартири. В будь-якому випадку їх краще зустрічати із усмішкою на обличчі, а не з гримасою, викликаною надмірним тиском у сечовому міхурі.


2. Бачиш щось, що варто сфотографувати - фотографуй вже і не чекай більш вдалого моменту. Деколи ідеш повз якісь цікаві місця і думаєш - от зараз доберуся до готелю, лишу там речі і вже тоді піду гуляти та повернуся сюди. Так от ні, скоріш за все ти не повернешся, бо вартих уваги місць завжди більше, ніж часу на їх відвідування. Або ж може зіпсуватися погода і вже не буде цього глибокого синього неба та сяяння жовтогарячого листя у теплих променях осіннього сонця.


3. Подорожуй з тими, з ким тобі цікаво, легко і у кому ти впевнений. Тут мабуть все зробуміло без жодних пояснень.  Думаю, у кожного бували випадки, коли одній людині своєю токсичною поведінкою вдавалося перетворити захоплюючу подорож на справжнє пекло. Якщо ж ви самі така токсична людина - зав'язуйте з цим :)

Ось, власне, і весь список. А все інше - це вже деталі та по обставинах. Летіти чи їхати, брати багато речей чи самий мінімум, жити у дорогих готелях чи хостелах - кому як подобається і в кого на що вистачає грошей.
А які ваші головні правила подорожей?


Tags: життя, подорож, правила
Subscribe

Posts from This Journal “подорож” Tag

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments