alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Як могла би виглядати привокзальна площа у Брюховичах


Якось (а точніше ще влітку 2018 року) я розказував про початок роботи над проектом площі біля залізничної станції у Брюховичах. Далі концепцій тоді справа не пішла, але картинки за терміном давності, думаю, можна показати.

2. Детальніше про вихідні дані можна почитати тут, але загалом бачення керівництва Брюховичів звучало приблизно так - "Скоро Укрзалізниця проведе до Брюховичів євроколію, тому площу перед вокзалом треба перевтілити так, щоби вона була готовою зустрічати гостей з Європи та була зроблена на рівні кращих європейських аналогів.


3. Особливо багатою на аналоги виявилася Швейцарія, де просто неймовірна кількість схожих за масштабом та дуже продуманих залізничних станцій.


4. В результаті вийшли кілька варіантів. Перший - замість безрозмірного перехрестя кільцева розв'язка швейцарського типу з велосмугами на підходах, автобусними зупинками на протилежних сторонах, місцями для висадки з таксі та невеликим сквером.


5. Другий варіант - мінус сквер, плюс кільце видовженої форми.


6. Третій варіант - Т-подібне перехрестя та окремий заїзд для посадки-висадки до приватних авто та таксі.


7. Перший варіант з того всього виглядає найбільш оптимальним, тому зробив до нього ще ось такі схематичні візуалки.


8.


9. Загалом кільцева роз'язка зробила би рух тут більш безпечним та прогнозованим, так само, як і перехід вулиці пішоходами.


10. Вид на станції з нового скверу.


11. Автобусна зупинка поряд зі станцією.


12.


13.


14. Ось така була пропозиція. Щоправда, приблизна вартість реалізації такого проекту з усією інженерією, зупинками, меблями та озелененням, схоже, виявилася для сільради занадто високою. Принаймні, наскільки я знаю, більше вони на зв'язок з цього приводу не виходили. Але картинки лишилися. Хай тут повисять.

Tags: вокзал, проект
Subscribe

Posts from This Journal “проект” Tag

 • Хай-тек та природа: як виглядає найсучасніший район Ліона

  Можна скільки завгодно милуватися пам'ятками старовини та видатними архітектурними спорудами, але найкраще про сучасний стан справ у країні та…

 • Зміни на Коперника

  Днями пройшовся по вулиці Коперника та зробив трохи фото доріжки понад схилом під стіною монастиря Св. Лазаря, облаштування якої добігає…

 • Два підходи

  Вчора послухав розповідь про те, як швейцарське бюро Basler&Hofman готувало проект площі неподалік залізничного вокзалу у Берні і вкотре був…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments