alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Біля парку


А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду.

2. Вид в сторону вулиці Стрийської. Ліворуч краєчок Стрийського парку, по центрі кампус УКУ, праворуч податкова. Вдалині Новий Львів, а зовсім на горизонті - Сихів.


3. УКУ крупніше.


4.


5. Сусідній будинок.


6. "Затишне" подвір'я внизу. Звісно ж за парканом, щоби раптом на цих прекрасних лавочках не прийшли шкваритися сусіди.


7. Планування будинку таке, що з під'їздів є вид майже на всі сторони, тому ось ще вид в сторону вокзалу.


8. Ще один "затишний" дворик. Звісно ж, він за парканом.


9. В сусіднього будинку, який будували на початку 2000-х є хоч якісь клаптики зелені по периметру, в нас же все повністю закатали плиткою.


10. Військова академія на передньому плані та район Під Голоском вдалині.


11. Заморожене будівництво висотки на вулиці Лукаша - напевно найбільший довгобуд міста. Цікаво, скільки за ці роки вже натікало грошей за оренду крану, який досі стоїть на будівництві?


12. ЖК Семицвіт, як на мене, зіпсував панораму міста чи не найбільше. На тлі його різнокольорових будинків став практично непомітним собор Св. Юра, який раніше домінував над оточенням. Хоча в самих мешканців цього комплексу вид на місто, звісно, прекрасний.


13. Біля парку Горіховий гай будують досить симпатичну новобудову людської поверховості. Побільше би будинків такого масштабу, а то шось останнім часом забудовники все більше лізуть вгору.


14.  Вокзал.


15. Рясне-2 на горизонті


16.


17. Новобудови в районі кінця вулиці Героїв УПА. Якби архітектори не намагалися урізноманітнити фасади, з вістані це все одно виглядає, як суцільна стіна 16-поверхівок без акцентів та домінант.


18. Новий Парус на Кульпарківський та території колишнього заводу залізобетонних конструкцій.


19. Добра оселя.


20. ЖК Америка, про який в мене є відео на каналі та пост з фото з даху одного з його будинків.


21. І наостанок будинки на Бойківській. Одна з перших львівських новобудов з цікавою (на мій смак, звісно) архітектурою.


22. Та й таке.

Tags: львів, новобудови, панорама
Subscribe

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Дуже багато неба

  Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея…

 • Двірцева майже всьо

  Проходив днями через Двірцеву з Чернівецькою та нестримався, щоби не пофоткати актуальний стан, а то в мене вічно купа фоток будівництва, а фото…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment