alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Міцний горішок


В мене часто запитують з якого даху були зроблені ті чи інші фотографії. В таких випадках я зазвичай ухиляюся від відповіді на питання і ось чому. Сам я, шукаючи доступ на дах, завжди спілкуюся з мешканцями, шукаю в кого ключ та переконаную їх пустити мене пофотографувати. Але коли потім хтось незнайомий питає звідки зроблені фото, то природньо виникають сумніви - як поведе себе ця людина, що робитиме там і чи не створить там якихось незручностей чи неприємностей. За себе-то я можу відповідати, але брати на себе відповідальність за когось незнайомого - не хочу.
Місце, звідки зроблені показані в цьому пості фотографії є яскравим прикладом такої ситуації. Будинок знаходиться в самому центрі і панорама з його даху відкривається настільки шикарна, що він став справжнім місцем паломництва всіляких фотографів. І саме ця стало причиною неймовірної підозрілості та закритості його мешканців. Питати в когось про ключ - марна справа. В кращому випадку вас пошлють в ЖЕК, але скоріше за все - мовчки закриють двері. Більше того - навіть потрапити на площадку останнього поверху просто так не вдасться, адже ще на підході стоять грати з дзвінком, які незнайомим людям просто не відкривають.
Щоправда одного разу мені таки вдалося потрапити туди через "завсклад-товаровед-заднее крыльцо". Знайомий, в якого на даху я вже був згадав, що має в цьому будинку знайомого, який домовився з сусідкою, щоб вона дала ключі від даху. На все про все дали годину часу.

1. Ратуша та Латинська катедра з двома маленькими тінями на ній.


2. Вежі костелу Кларисок та Бернардинів.


3. Обласна рада. Уважний глядач може знайти на одному з дахів Трабант Дому легенд.


4. Проспект Свободи.


5.


6.


7. Тут хтось теж збудував собі терасу з непоганим краєвидом)


8. Ще раз проспект Свободи.


9. Костел Єзуїтів, купола Преображенської церкви та шматок готелю Леополіс.


10. Вежа Корнякта та костел Кармелітів.


11. Зворотня сторона Будинку книги.


12. Початок вул. Коперника.


13. Костел Ельжбети, собор Св. Юра та штаб-квартира Львівської залізниці.


14.


15. Вид в бік вул. Драгоманова.


16.


17. Сонце сідає...


18. Нажаль дочекатися справжніх сутінків не вдалося - вже підійшов час віддавати ключ.


19. Не вистачило буквально пів-години.


До речі, забув написати. Вже після того, як були зроблені ці фото, на цей дах напросилися ще якісь фотографери та наробили там якоїсь шкоди (деталей не знаю), після чого мешканці почали ставитися до будь-яких спроб проникнення з потрійною уважністю та пересторогою.


Tags: крыши, львів, панорама
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 21 comments