alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

"Змусимо їх працювати чесно" (с)Є на львівському телебаченні така викривально-антикорупційна програма "Народний контроль". Раз на тиждень суворі ведучі рубають правду-матку, викриваючи нечистих на руку чиновників та розкриваючи різноманітні корупційні схеми та оборутки. Ніхто не сховається від їх прискіпливого погляду. Кожен отримає на горіхи.
І тим смішніше виглядає епізод, на опис якого натрапив сьогодні в інтернеті. Далі цитата:

Телеканал ЗІК приїхав знімати сюжет про велодоріжки на Липинського і дбайливо припаркував своє іржаве корито прямо посеред новенької доріжки. На ввічливе прохання перепаркуватись вони відповіли "Нам і тут добре". Ще й мали наглість просити мене знятись в сюжеті про велосипедистів. Цікаво чи вони покажуть це в свому новому сюжеті?

Поки писав, виявилося, що канал вже вибачився за своїх несвідомих співробітників:

Керівництво телеканалу ZIK перепрошує за поведінку знімальної групи «Народного контролю», за несвідоме ставлення окремих працівників. Цей інцидент не свідчить про загальне ставлення телеканалу до виконання етичних правил поведінки та правил дорожнього руху. Проти винних осіб будуть застосовані відповідні санкції.

Вибачитись вибачились, але осад, як то кажуть, лишився. Можливо тому, що сюжети їхніх програм безкомпромісним поділом на "хороших" та "поганих" трохи нагадують лінчування, а тут раптом виявляється, що і самі далеко не святі. Ну і незрозуміло, що це за "відповідні санкції" такі? Пальчиком пригрозять?
Tags: паркогедон, прогон
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments