alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Ось вони, красунечки


Наші лавочки готові - скоро на них можна буде посидіти. Я вже спробував :)

Сьогодні зробили дуже важливу на мою думку штуку - замінили болти та підклали з внутрішньої сторони великі пластини. Справа в тому, що виконавець, досить акуратно зробивши дерев'яні елементи, вирішв зхалтурити на кріпленні і замість передбачених з самого початку у проекті металевих пластин підклав зсередини шайбочки діаметром 2 см.


Коли я нагадав про пластини, вони довго сперечалися ("тут і так все намертво"), але таки пообіцяли переробити. Хоча переробили знову по-своєму, додавши на верхніх болтах трохи більші шайби (4 см). Нижні лишилися без змін.


Був і ще один недолік. Використані ними болти мали під шляпкою кватрат, на невеликих виступах якого фактично висіли кронтейни лавок, в той час як головка болта взагалі не працювала. Коротше, неспокійно мені було за надійність кріплення...


Намагався змусити їх переробити, але тут вони стали в позу, що тут і так все нормально, а я видумую якісь бздури і примушую робити зайву роботу, в той час як в них багато інших справ. Зрештою, після останньої розмови на підвищених тонах плюнув і вирішив переробляти власними силами. Замовив пластини (10х10 см, товщина 4 мм), купив нові болти та гайки зі стопорами.


Так буде значно надійніше.


І велика подяка Тарасу та Сергію, які прийшли допомогти, прочитавши мій позавчорашній пост.


Tags: львів, ініціатива
Subscribe

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 23 comments