alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

"Мы видели, как уезжает последний трамвай..."


Вам ще не набридли мої ахи-вздохи з приводу нового електронівського трамваю? Ні? Ну, тоді додам ще порцію))
В суботу нарешті і я прокатився на ньому з друзями. Довго чекали його на кінцевій зупинці на Соборній і вже коли зібралися розходитися - він таки приїхав. Правда вийшла заминка з дверима - вагон став біля зупинки, а двері не відчинялися. Пасажири розгублено ходили туди-сюди, натискали на сенсорні кнопки на дверях. Потім раптово хтось гаркнув зі сторони кабіни "Не рухайте двері!", після чого на секунду в салоні трамваю згасло світло, знову увімкнулося і аж тоді двері врешті відчинилися.
А загалом новий трамвай справив на мене враження добротної речі, зробленої з душею, хоча, зізнаюся, спеціально недоліків я не вишукував. Відразу звернув увагу на м'який та тихий хід - навіть на найгірших ділянках підвіска відмінно поглинає нерівності, а шумоізоляція дозволяє спокійно розмовляти, не підвищуючи голосу.
Читав, що вагон дуже скрипить, але сам цього не відчув - лише кілька разів щось мінімально скрипнуло, але загалом трамвай справив враження досить монолітної міцної конструкції.

Змусив усміхнутися один чоловік, який, зайшовши на одній із зупинок, став кликати всередину свою жінку, яка вагалася - "А куди він їде?", на що чоловік парирував - "та пофіг, куди він їде! сідай!" :)

Вже на кінцевій виявилося, що то був останній на той день рейс, після якого вагон попрямував у депо. Так що ми були одними з останніх його пасажирів у той день.
Tags: львів, трамвай, транспорт
Subscribe

 • Прогулянка Львовом №52

  Цієї суботи прогулявся пекельно спекотним Львовом та пофоткав всякого. Тому якщо ви раптом весь день пролежали під кондюком (заздрю), то запрошую…

 • Біля парку

  А я вам нових панорам Львова приніс - цього разу з верхніх поверхів новобудови біля Стрийського парку. запрошую до перегляду. 2. Вид в сторону…

 • Дуже багато неба

  Нещодавно випала нагода побувати у гостях у одному будиночку з дуже крутим видом з вікна. Хто в темі, той має впізнати локацію. В мене тепер ідея…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments